ZIELONA GÓRA Porażka Watahy w ostatnich sekundach meczu. Zielonoogórzanie nie zagrają w play offach

Andrzej Flügel
Zielonogórska Wataha przegrała w ekstraklasie futbolu amerykańskiego z zespołem Towers Opole 38:41.Goście po pierwszej kwarcie wygrywali 6:0, potem zielonogórzanie ich doszli i objęli prowadzenie.  Wydawało się, że sukces mają na wyciągnięcie ręki bo na niecałą minutę przed końcem wygrywali  38:34. Gospodarze stracili jednak niespodziewanie  piłkę i rywale zdobyli decydujące punkty. Ta porażka dała opolanom awans do play off. Zielonogórzanie już nie mają na to szans. Przed nimi jeszcze jeden mecz w Krakowie z zespołem Kings.WIDEO: Tylko w Lewo:  Fulubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Zielonogórska Wataha przegrała w ekstraklasie futbolu amerykańskiego z zespołem Towers Opole 38:41.Goście po pierwszej kwarcie wygrywali 6:0, potem zielonogórzanie ich doszli i objęli prowadzenie. Wydawało się, że sukces mają na wyciągnięcie ręki bo na niecałą minutę przed końcem wygrywali 38:34. Gospodarze stracili jednak niespodziewanie piłkę i rywale zdobyli decydujące punkty. Ta porażka dała opolanom awans do play off. Zielonogórzanie już nie mają na to szans. Przed nimi jeszcze jeden mecz w Krakowie z zespołem Kings.WIDEO: Tylko w Lewo: Fulubaz Zielona Góra - Unia Leszno Kacper Kubiak
Zielonogórska Wataha przegrała w ekstraklasie futbolu amerykańskiego z zespołem Towers Opole 38:41. Goście po pierwszej kwarcie wygrywali 6:0, potem zielonogórzanie ich doszli i objęli prowadzenie. Wydawało się, że sukces mają na wyciągnięcie ręki bo na niecałą minutę przed końcem wygrywali 38:34. Gospodarze stracili jednak niespodziewanie piłkę i rywale zdobyli decydujące punkty. Ta porażka dała opolanom awans do play off. Zielonogórzanie już nie mają na to szans. Przed nimi jeszcze jeden mecz w Krakowie z zespołem Kings.