Zielonogórska Lechia rozgromiona w Legnicy. To najwyższa porażka w tym sezonie

Lechia przegrała najwyżej w tym sezonie...
Lechia przegrała najwyżej w tym sezonie... PIotr Jędzura
Z wielkimi nadziejami jechała Lechia do Legnicy na mecz z rezerwami Miedzi. Niestety, przegraliśmy aż 0:4.

Bramki dla gospodarzy: Zatwarnicki 2 (43,45), Bruno (52), Macierzyński (80). Ten mecz praktycznie rozstrzygnął się między 43 a 45 minutą. Nie dość, że dostaliśmy dwa gole to jeszcze po czerwonej kartce boisko musiał opuścić Sebastian Żukowski. - Nie wiem co się z nami stało w tych trzech minutach - powiedział trener Lechii Andrzej Sawicki. - Do tej nieszczęsnej 43 minuty graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy sytuacje na objęcie prowadzenia. Nie wiem to był z naszej strony błąd za błędem i jeszcze ta czerwona kartka, moim zdaniem sędzia mógł pokazać żółtą, ale stało się. Potem to już była konsekwencja tych trzech minut. Graliśmy jednego mniej, rywal wygrywał i nie było możliwości by coś tu zmienić. Cóż, bywa i tak. Pracujemy dalej. W sobotę gramy ze Stalą Brzeg.