Gazeta Lubuska

Zielonogórskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pamięta o najmłodszych. Na mikołajki nie zabrakło dla nich paczek i... spektaklu [ZDJECIA]

Mikołajki to czas, w którym pamięta się o każdym, nawet najmłodszym mieszkańcu. Nie inaczej było w czwartek, 6 grudnia, w Filharmonii Zielonogórskiej.

Jacek Katarzyński

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/50] Następne

Mikołajki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]

Mikołajki to czas, w którym pamięta się o każdym, nawet najmłodszym mieszkańcu. Nie inaczej było w czwartek, 6 grudnia, w Filharmonii Zielonogórskiej. Na wielką imprezę najmłodszych zaprosiło Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.Zielonogórski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zaprosił najmłodszych z całego regionu na wielkie mikołajki do Filharmonii Zielonogórskiej. Imprezę poprowadził lubiany przez dzieci Marcin Wiśniewski, który tym razem wcielił się w rolę elfa.

A jak mikołajki, to muszą być i prezenty. Tych nie zabrakło dla uczestników czwartkowego wydarzenia. Na najmłodszych czekały paczki. Okazało się jednak, że to nie koniec atrakcji. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprosiło też dzieci na spektakl. By w ten szczególny dzień każdy mógł się dobrze bawić.

TPD nie zapomina też jednak i o nieco starszych mieszkańcach regionu. Podobnie jak w trakcie innych imprez (wielkim powodzeniem cieszy się organizowany przez Towarzystwo Dzień Dziecka) i tym razem nagrodzono specjalnymi odznakami tych, którzy od lat wspierają Towarzystwo i nieustannie pomagają mu się rozwijać.

Szkoda, że kolejne mikołajki dopiero za rok! Oby zabawa była równie świetna w przyszłości.

ZOBACZ TEŻ INNE MIKOŁAJKI:

Święty Mikołaj w autobusie MZK w Zielonej Górze 6 grudnia 2018. Sprawdź rozkład jazdy autobusu mikołajkowego [TRASA, GODZINY]

Nietypowe mikołajki w zielonogórskim szpitalu [WIDEO, ZDJĘCIA]


Polecamy