Znamy terminarz piłkarskiej trzeciej ligi. Wiemy z kim wystartuje Lechia Zielona Góra i Warta Gorzów

Alan Rogalski
Alan Rogalski
Lechia Zielona Góra
Lechia Zielona Góra Mariusz Kapała
Znamy terminarz piłkarskiej trzeciej ligi. Wiemy z kim wystartuje Lechia Zielona Góra i Warta Gorzów. Zarówno Lechia, jak również Warta zaczną na wyjeździe.

Zielonogórzanie zainaugurują rozgrywki trzeciej ligi grupy trzeciej 1 lub 2 sierpnia w Brzegu meczem ze Stalą, a Warta Gorzów zmierzy się na wyjeździe z rezerwami ekstraklasowego Górnika Zabrze.

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

  • Polonia Nysa - Foto-Higiena Gać
  • ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
  • Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
  • --- - Polonia Bytom
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
  • Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
  • LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
  • Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Polonia-Stal Świdnica - Ruch Chorzów

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

  • Foto-Higiena Gać - Ruch Chorzów
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia-Stal Świdnica
  • MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
  • Piast Żmigród - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
  • Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Lechia Zielona Góra - ---
  • Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
  • Polonia Nysa - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 3 - 12 sierpnia

  • ROW 1964 Rybnik - Foto-Higiena Gać
  • Stal Brzeg - Polonia Nysa
  • --- - Rekord Bielsko-Biała
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
  • Miedź II Legnica - Polonia Bytom
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
  • Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
  • Polonia-Stal Świdnica - MKS Kluczbork
  • Ruch Chorzów - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

  • Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
  • MKS Kluczbork - Ruch Chorzów
  • Piast Żmigród - Polonia-Stal Świdnica
  • Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
  • Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
  • Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Nysa - ---
  • ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

  • Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
  • --- - ROW 1964 Rybnik
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Nysa
  • Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom
  • Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
  • Polonia-Stal Świdnica - Ślęza Wrocław
  • Ruch Chorzów - Piast Żmigród
  • Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

  • Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
  • Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów
  • Zagłębie II Lubin - Polonia-Stal Świdnica
  • Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
  • Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Polonia Nysa - Miedź II Legnica
  • ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stal Brzeg - ---

Kolejka 7 - 5-6 września

  • --- - Foto-Higiena Gać
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
  • Miedź II Legnica - ROW 1964 Rybnik
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Nysa
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
  • Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
  • Polonia-Stal Świdnica - Polonia Bytom
  • Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
  • MKS Kluczbork - Piast Żmigród

Kolejka 8 - 12-13 września

  • Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
  • Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
  • Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Polonia Bytom - Ruch Chorzów
  • Lechia Zielona Góra - Polonia-Stal Świdnica
  • Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
  • Polonia Nysa - LKS Goczałkowice Zdrój
  • ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Stal Brzeg - Miedź II Legnica
  • --- - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 9 - 19-20 września

  • Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
  • Miedź II Legnica - ---
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
  • LKS Goczałkowice Zdrój - ROW 1964 Rybnik
  • Górnik II Zabrze - Polonia Nysa
  • Polonia-Stal Świdnica - Rekord Bielsko-Biała
  • Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
  • MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
  • Piast Żmigród - Ślęza Wrocław

Kolejka 10 - 26-27 września

  • Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław
  • Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
  • Polonia Bytom - MKS Kluczbork
  • Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
  • Polonia Nysa - Polonia-Stal Świdnica
  • ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze
  • Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
  • --- - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

Kolejka 11 - 3-4 października

  • Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
  • LKS Goczałkowice Zdrój - ---
  • Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
  • Polonia-Stal Świdnica - ROW 1964 Rybnik
  • Ruch Chorzów - Polonia Nysa
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
  • MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
  • Piast Żmigród - Polonia Bytom
  • Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin

Kolejka 12 - 10-11 października

  • Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
  • Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
  • Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
  • Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
  • Polonia Nysa - Warta Gorzów Wielkopolski
  • ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
  • Stal Brzeg - Polonia-Stal Świdnica
  • --- - Górnik II Zabrze
  • Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 13 - 17-18 października

  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
  • Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia-Stal Świdnica - ---
  • Ruch Chorzów - Stal Brzeg
  • Warta Gorzów Wielkopolski - ROW 1964 Rybnik
  • MKS Kluczbork - Polonia Nysa
  • Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
  • Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
  • Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom

Kolejka 14 - 24-25 października

  • Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom
  • Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
  • Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
  • Polonia Nysa - Piast Żmigród
  • ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
  • Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
  • --- - Ruch Chorzów
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia-Stal Świdnica
  • Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 15 - 31 października

  • LKS Goczałkowice Zdrój - Foto-Higiena Gać
  • Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Polonia-Stal Świdnica - Miedź II Legnica
  • Ruch Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Warta Gorzów Wielkopolski - ---
  • MKS Kluczbork - Stal Brzeg
  • Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik
  • Ślęza Wrocław - Polonia Nysa
  • Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
  • Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra

Kolejka 16 - 7-8 listopada

  • Foto-Higiena Gać - Lechia Zielona Góra
  • Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
  • Polonia Nysa - Zagłębie II Lubin
  • ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
  • Stal Brzeg - Piast Żmigród
  • --- - MKS Kluczbork
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Miedź II Legnica - Ruch Chorzów
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze

Kolejka 17 - 14-15 listopada

  • Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
  • Polonia-Stal Świdnica - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
  • MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Piast Żmigród - ---
  • Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
  • Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik
  • Polonia Bytom - Polonia Nysa
  • Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 18 - 21-22 listopada

  • Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
  • Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra
  • ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom
  • Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin
  • --- - Ślęza Wrocław
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
  • Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Ruch Chorzów
  • Górnik II Zabrze - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 19 - 28-29 listopada

  • Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać
  • Ruch Chorzów - Górnik II Zabrze
  • Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
  • MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Piast Żmigród - Miedź II Legnica
  • Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Zagłębie II Lubin - ---
  • Polonia Bytom - Stal Brzeg
  • Lechia Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik
  • Rekord Bielsko-Biała - Polonia Nysa

Charytatywny trening crossfit w Myśliborzu. Mieszkańcy miast...

Charytatywny trening crossfit w Myśliborzu. Mieszkańcy miasta zbierają pieniądze na rehabilitację Dariusza Marciniaka

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie