Znany zielonogórski biznesmen zamordowany?

(pij)
Policja zbada teraz wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny.
Policja zbada teraz wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny. archiwum GL
Ciało jednego z najbogatszych zielonogórzan znaleziono w jego domu. Prokuratura powołała specjalny zespół śledczy do wyjaśniania śmierci biznesmena.

Zielonogórska prokuratura okręgowa nie podaje, o którego biznesmena chodzi. - Został powołany specjalny zespół śledczy do wyjaśnienia śmierci mężczyzny - mówi prokurator Jacek Buśko z zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Żadnych innych informacji prokuratorzy nie zdradzają.

Ciało jednego z najbogatszych zielonogórzan znaleziono w mieszkaniu w Zielonej Górze. Wszystko wskazuje, że mężczyzna został zamordowany.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to Adam B., właściciel sieci stacji benzynowych i firmy ochroniarskiej, który zajmował się także obrotem paliw na dużą skalę. Również nieoficjalnie ustaliliśmy, że biznesmena pobił i udusił jeden z ochroniarzy.

Oferty pracy z Twojego regionu

Wideo

Komentarze 39

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość

ludzie, dajcie już spokój . nie żyje. koniec tematu.miejcie litość dla najbliższych mu osób.

k
ksf
W dniu 07.06.2013 o 23:36, send napisał:

Zapraszam na ostatni mecz piłkarzy Stelmetu UKP Zielona Góra u siebie w tym sezonie. Podziękujmy naszym piłkarzom za awans do II ligi. Sobota, 8 czerwca godz. 16:00, stadion przy ul. Sulechowskiej.

hahahahah jakby jeszcze bylo komu dziekowac....napewno nie tym gejom w zielonej tylko KSF !!

u
uziii

jakie życie taka śmierć. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

Tak kończą nowobogaccy.

 

ż
żyro

do ~jotr piędzura~ :

a skąd Ty chłopie to wszystko wiesz?

sugerujesz w swoim poście , że zabójstwo Pana Adama było zemstą najemcy, który został wyrzucony?

sugerujesz, że kolejnym celem będzie dziedziczka i jej pełnomocnik?

skąd wiesz na kogo była koncesja?

idź chłopie do prokuratury z takimi informacjami a nie tu je wypisujesz.

 

 

j
jotr piędzura

Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze.

Za 20 mln kupił teren z najemcą. Najemca wybudował stację paliw i ciągnął z niej 600 tys. miesięcznie dochodu.

Baranowski wpadł tam ze swoja armią i spuścił im paliwo ze zbiorników wyrzucając na bruk.

Zemsta była słodka. Koncesja na paliwo była imiennie na Baranowskiego, więc wszystko jest zamknięte. Dziedziczka jest teraz numero uno na liście mafii do odstrzelenia. Jej pełnomocnik pewnie oprócz pieniędzy zarobi kulkę. Ot i tajemnica prokuratury, o której wiedzą wszyscy.

A że denat był byłym milicjantem, to szmaty są wyrzymane, sprzątanie jest wielkie.

Ile jego brudnych pieniędzy siedzi w kieszeniach policji i prokuratury?

A może stąd słodka tajemnica szybkich zmian komendantów?

Wszak i Hertz mafijnie podszedł do przetargu dla wojska.

 

 

G
Gość

Ciszej nad  tą trumną.Każdy z nas przed sądem stanie i odpowie za złe nieużyteczne słowa.

G
Gość
W dniu 07.06.2013 o 11:48, antykomii napisał:

armia czerwona widzę...

 


Głupi polaczek

a
antykomii
W dniu 07.06.2013 o 11:40, Gość napisał:

 A mój pradziadek tych twoich patriotów pilnował z wieżyczki,dzięki czemu dorobił się niemieckiej pięknej emerytury.A dziadka Komiego także pozdrawiam :) 

armia czerwona widzę...

G
Gość
W dniu 07.06.2013 o 10:36, pod osłoną nocy napisał:

Nie dyskutuj z nim. Jego ojciec łamał palce polskim patriotom. Dobrze wiem kto to jest. I tacy ludzie mają dzisiaj najwięcej do powiedzenia.

 


A mój pradziadek tych twoich patriotów pilnował z wieżyczki,dzięki czemu dorobił się niemieckiej pięknej emerytury.
A dziadka Komiego także pozdrawiam :)

o
obiektywny
W dniu 07.06.2013 o 10:46, komi napisał:

Jestem aż tak zakompleksiony, że nie spotykam się w swym  środowisku z takimi osobami, bo jest to poniżej pewnego poziomu. Jako pracodawca (czsowo na chorobowym) spotykam się z kandydatami do pracy przychodzących na spotkanie w sprawie pracy w "niedzielnym" dresie. Znam także ich hierarchię wartości. Dla mnie dresierz to osoba tak społecznie i intelektualnie ograniczona że nie wie że dresu nie nosi się w pewnych okolicznościach.Dresiarz zwany Drechem nie wie, że w dresie nie chodzi się na koncert do Filharmonii; ba dresiarz nie wie i ostnieniu takowej instytucji.  Drech to konsumpcjonista ale drech konsumuję nie tylko najniższą kulturę (seriale, teledurnieje koncerty rapowe) ale nawet najpodlejsze i najprzymitywniejsze żarło (fastfood jest dla drecha szczytem elegancji i wykwintnej kuchni).  Drech z przybytków kultury zna jedynie Dom Młodzieży Wiejskiej o nazwie "FOKUS". Drech nie kocha biznesmena bo wg. jego wartości to darmozjad który ubiera się w "garniak" i "ściemnia" i tylko oszukuje uczciwych dresiarzy. Nawet jeżeli biznesmen sponsoruje ukochany przez "drecha" klub sportowy to tylko po to (jak uważa każdy szanujący się Drech) aby się nachlać i nażreć się dobrego w strefie VIP-owskiej za pieniąchy które drech wyprosił u matki-emerytki ( bo sam najczęściej jest bezrobotny lub zajmuje najgorzejpłatne posady). Drech do szkól raczej nie chadzał, bo nie miał głowy do nauki.  Taki jest drech a kto tego nie widzi niech ... uszanuje pamięć Człowieka a nie czepia się Jego prowadzeniu biznesu czy też sposobu podejścia do pracownika (od czego rozpoczął się spór z he he "obiektywnym"

Proponuję kompleksowe leczenie psychiatryczne...

G
Gość
W dniu 07.06.2013 o 10:17, obiektywny napisał:

powiedz mi jeszcze jedną rzecz...jakbyś zobaczył rannego dresiarza, który się wykrwawia na śmierć, to byś zadzwonił na karetkę czy powiedział "zdychaj śmieciu, jesteś dresiarzem więc zasłużyłeś na męki" ?

na pewno by zadzwonił PO karetkę.......................NA karetkę - dzwoni Drech...............heh.......

k
komi
W dniu 07.06.2013 o 10:17, obiektywny napisał:

powiedz mi jeszcze jedną rzecz...jakbyś zobaczył rannego dresiarza, który się wykrwawia na śmierć, to byś zadzwonił na karetkę czy powiedział "zdychaj śmieciu, jesteś dresiarzem więc zasłużyłeś na męki" ?

Zadzwoniłbym, nawet gdyby miał na szyi szalik wrogiej drużyny ; (

k
komi
W dniu 07.06.2013 o 10:08, obiektywny napisał:

Twoja wypowiedź świadczy o tym, że jesteś małym zakompleksionym człowieczkiem :) myślę, że jakbyś poznał osobiście jakiegoś, jak to nazywasz "dresiarza" byś zmienił swoje zdanie

 

Jestem aż tak zakompleksiony, że nie spotykam się w swym  środowisku z takimi osobami, bo jest to poniżej pewnego poziomu.

 

Jako pracodawca (czsowo na chorobowym) spotykam się z kandydatami do pracy przychodzących na spotkanie w sprawie pracy w "niedzielnym" dresie. Znam także ich hierarchię wartości.

 

Dla mnie dresierz to osoba tak społecznie i intelektualnie ograniczona że nie wie że dresu nie nosi się w pewnych okolicznościach.

Dresiarz zwany Drechem nie wie, że w dresie nie chodzi się na koncert do Filharmonii; ba dresiarz nie wie i ostnieniu takowej instytucji.

 

 Drech to konsumpcjonista ale drech konsumuję nie tylko najniższą kulturę (seriale, teledurnieje koncerty rapowe) ale nawet najpodlejsze i najprzymitywniejsze żarło (fastfood jest dla drecha szczytem elegancji i wykwintnej kuchni). 

 

Drech z przybytków kultury zna jedynie Dom Młodzieży Wiejskiej o nazwie "FOKUS".

 

Drech nie kocha biznesmena bo wg. jego wartości to darmozjad który ubiera się w "garniak" i "ściemnia" i tylko oszukuje uczciwych dresiarzy.

 

Nawet jeżeli biznesmen sponsoruje ukochany przez "drecha" klub sportowy to tylko po to (jak uważa każdy szanujący się Drech) aby się nachlać i nażreć się dobrego w strefie VIP-owskiej za pieniąchy które drech wyprosił u matki-emerytki ( bo sam najczęściej jest bezrobotny lub zajmuje najgorzejpłatne posady).

 

Drech do szkól raczej nie chadzał, bo nie miał głowy do nauki. 

 

Taki jest drech a kto tego nie widzi niech ... uszanuje pamięć Człowieka a nie czepia się Jego prowadzeniu biznesu czy też sposobu podejścia do pracownika (od czego rozpoczął się spór z he he "obiektywnym")

p
pod osłoną nocy
W dniu 07.06.2013 o 10:17, obiektywny napisał:

powiedz mi jeszcze jedną rzecz...jakbyś zobaczył rannego dresiarza, który się wykrwawia na śmierć, to byś zadzwonił na karetkę czy powiedział "zdychaj śmieciu, jesteś dresiarzem więc zasłużyłeś na męki" ?

Nie dyskutuj z nim. Jego ojciec łamał palce polskim patriotom. Dobrze wiem kto to jest. I tacy ludzie mają dzisiaj najwięcej do powiedzenia.

o
obiektywny
W dniu 07.06.2013 o 09:55, komi napisał:

Dresiarz to zaledwie istota człekokształtana, szacunek mam dla Artysty (przez wielkie A), buisinesmana, naukowca ale także do dobrego murarza, mechanika samochodowego czy nawet sprzątacza. Inne grupy odzieżowe nie budzą już mojego gorącego entuzjazmu. Jeżeli chodzi o moją niezbyt skromną osobę to jakoś przeżyję bez szacunku dresiarzy i ich sojuszników

powiedz mi jeszcze jedną rzecz...jakbyś zobaczył rannego dresiarza, który się wykrwawia na śmierć, to byś zadzwonił na karetkę czy powiedział "zdychaj śmieciu, jesteś dresiarzem więc zasłużyłeś na męki" ?

Dodaj ogłoszenie