Znicz Leśniów Wielki pokonał Chynowiankę Chynów 2:1 (1:0, 1:1, 0:0). Ciekawy sparing zespołów z zielonogórskiej klasy A [ZDJĘCIA, WIDEO]

(eska)
Chynowianka Chynów - Znicz Leśniów Wielki 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Chynowianka Chynów - Znicz Leśniów Wielki 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Szymon Kozica
Chynowianka Chynów i Znicz Leśniów Wielki w niedzielę (24 lutego) zmierzyły się w sparingu na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Zespoły grały 3x30 minut. Znicz zwyciężył 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Znicz Leśniów Wielki objął prowadzenie w pierwszej części meczu po strzale Przemysława Słowikowskiego, którego świetnym podaniem z prawego skrzydła obsłużył Paweł Cieślak.

Chynowianka Chynów odpowiedziała składną akcją w drugiej tercji: Michał Wyszomierski znakomicie wypuścił w uliczkę Pawła Kotarskiego, który wyrównał na 1:1. Ale remis mieliśmy tylko przez chwilę, bo Znicz Leśniów Wielki zrewanżował się bardzo ładnym podaniem Mariusza Sajewicza do Kacpra Dragona, a ten wślizgiem umieścił piłkę w siatce.

W trzeciej części spotkania nie padła już żadna bramka.

Dodajmy, że oba zespoły rywalizują w zielonogórskiej klasie A. Przed rundą wiosenną Znicz Leśniów Wielki zajmuje trzecie miejsce w grupie II, a Chynowianka Chynów plasuje się na siódmej pozycji w grupie I.