MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zobacz, jak śpiewają pracownicy wodociągów. Przyjęli wyzwanie, by pomóc w walce z koronawirusem

Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
Prace Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji w Zielonej Górze
Prace Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji w Zielonej Górze ZWIK
Brawo! Pokazali klasę - komentują ci, którzy usłyszeli, jak śpiewają pracownicy Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji. Przyjęli - w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej - od kolegów z Olsztyna. Nagrali teledysk i wpłacili pieniądze na rzecz walki z koronawirusem.

Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja przyjęła wyzwanie Wodociągów z Olsztyna w ramach akcji charytatywnej hot16challange. Chodzi o nagranie rapowego utworu i wpłacenie pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem.

Myjcie recę, wpłacajcie pieniądze na walkę z koronawirusem

Do akcji włączyły się firmy wodociągowe w całej Polsce.
- To ciekawa inicjatywa, by wspomóc szczytny cel, ale też przypomnieć o ważnych rzeczach, jakie robimy np. edukujemy o picu wody z kranu i ważnym szczególnie teraz myciu rąk - mówi Monika Turzańska z ZWiK w Zielonej Górze. - W ten sposób chcieliśmy też jakimś sensie pokazać inne oblicze firmy, otwartej na rzeczywistość, troszczącej się o zdrowie i dobro innych. Chcieliśmy to zrobić trochę humorystycznie wobec sytuacji, gdzie wielu wykonawców podejmujących wyzwanie odnosi się do polityki czy oskarżeń, my przedsiębiorstwa wodociągowe raczej kreujemy użyteczny wizerunek naszej roli w życiu mieszkańców.

Nie mieliśmy wiele czasu, ale nie zabrakło zapału wykonawców, pomógł nam Łukasz Pietsch z Kabaretu Hrabi, za co mu dziękujemy, że wydobył z nas ten challengeowy bit.

Brawa od mieszkańców

Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Zielonogórzanie docenili zaangażowanie pracowników i kierownictwa ZWiK z prezesem Krzysztofem Witkowskim na czele.
Jestem pod wrażeniem Panie Prezesie! Gratuluję tak uzdolnionego zespołu!
Brawo cała ekipa!
Tak trzymać. Świetna sprawa!
Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja nominowała inne spółki i zakłady komunalne z Zielonej Góry. Czy przyjmą wyzwanie … Okaże się niebawem.

POLECAMY TEŻ

Do sieci kanalizacyjnej przez nasze toalety trafiają nawilżane chusteczki, patyczki do czyszczenia uszu, włosy, tłuszcz z patelni i wiele innych rzeczy, które powodują zapychanie kanalizacji. Nie traktujmy toalety jak zsypu na śmieci. - Za wszystko trzeba płacić. I to niemało - często słychać takie opinie. Ale wiele osób nie ma świadomości, że to, ile będzie wynosiła opłata, zależy także od nich. Przykład? Choćby koszty eksploatacji kanalizacji. Zobacz również: Nie będzie zsypów w blokach?WIDEO: Pożar w sortowni śmieci

ZIELONA GÓRA Szok! Zobaczcie, co wyrzucamy do toalety i zapy...

W Zielonej Górze Łężycy trwają prace przy rozbudowie oczyszczlani, w zakresie fermentacji osadów. Prowadzone są roboty konstrukcyjno-budowlane nowych obiektów.Trwaja inne inwestycje ZWiK, także w dzielnnicy Nowe Miasto, a w planach kolejne zadania...

ZIELONA GÓRA: Jakie inwestycje za grube miliony trwają w mie...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska