1/11
Drużyny żużlowej PGE Ekstraligi mają za sobą połowę sezonu...

Drużyny żużlowej PGE Ekstraligi mają za sobą połowę sezonu zasadniczego - po 7 spotkań. W walce o 1. miejsce w klasyfikacji indywidualnej liczy się przede wszystkim dwóch zawodników, których dzieli zaledwie 0,051 pkt na bieg (punktacja prowadzona przez PGE Ekstraligę uwzględnia także bonusy). W czołowej dziesiątce po trzech swoich reprezentantów mają Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław. W tym gronie są żużlowcy, którzy, jeśli docierali do mety, to ani razu nie byli na ostatniej pozycji!

2/11
74+5 pkt w 7 meczach. 36 biegów: 15 zwycięstw, 11 drugich...

10. MACIEJ JANOWSKI (Betard Sparta Wrocław) - 2,194 pkt na bieg

74+5 pkt w 7 meczach. 36 biegów: 15 zwycięstw, 11 drugich miejsc, 7 trzecich pozycji, raz finiszował ostatni. Do tego bez punktów ukończył dwa inne wyścigi - defekt i wykluczenie.

3/11
71+5 pkt w 34 biegach, w 7 spotkaniach: 14 zwycięstw, 11....

9. EMIL SAJFUTDINOW (Fogo Unia Leszno) - 2,235 pkt na bieg

71+5 pkt w 34 biegach, w 7 spotkaniach: 14 zwycięstw, 11. drugich miejsc, 7 trzecich pozycji i tylko jedna ostatnia lokata (do tego jeden upadek).

4/11
Brytyjczyk zdobył 73+8 pkt w 7 meczach. Z 36 biegów wygrał...

8. TAI WOFFINDEN (Betard Sparta Wrocław) - 2,250 pkt na bieg

Brytyjczyk zdobył 73+8 pkt w 7 meczach. Z 36 biegów wygrał 16, 9-krotnie był 2., 7 razy 3., a w 4 wyścigach finiszował ostatni.