Zamknij

Gazeta Lubuska

Żużlowcy Stelmetu Falubazu rozpoczęli treningi przed nowym sezonem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra rozpoczęli przygotowania kondycyjne do kolejnego sezonu. Większość zawodników trenuje indywidualnie, ale grupa

Mariusz Kapała

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/27] Następne

Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra rozpoczęli przygotowania kondycyjne do kolejnego sezonu. Większość zawodników trenuje indywidualnie, ale grupa juniorów i kandydatów na żużlowców wyciska siódme poty w grupowych zajęciach ogólnorozwojowych pod okiem specjalisty od akrobatyki sportowej, trenera Radosława Walczaka. To sprawdzony od kilku lat rytm zimowych przygotowań zawodników Falubazu.

- W ten sposób przygotowuję się już trzeci sezon - powiedział Damian Pawliczak, junior Stelmetu Falubazu. - To się sprawdza, bo przez cały sezon jestem w pełni sił. Jestem przygotowany fenomenalnie. Gdy jesteśmy rozciągnięci, elastyczni, to prawdopodobieństwo poważnej kontuzji jest mniejsze.

- Zawodnicy spotykają się trzy razy w tygodniu, zajęcia mają różny charakter, na początek skupiamy się na sile, później przejdziemy do wytrzymałości, szybkości, gibkości, koordynacji - dodał Radosław Walczak.

ZOBACZ TEŻ: Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra w nowych kevlarach [WIDEO]

POLECAMY: Sezon 2020. Ci zawodnicy mają zmienić oblicza drużyn żużlowych [ZDJĘCIA]

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy