ŻUŻLOWY KONKURS SEZONU - FINAŁ

(lada)
Udostępnij:

Takiego sezonu jeszcze nie było. Para liderów do końca utrzymała się na czele stawki i równocześnie przecięła linię mety. Musieliśmy przeprowadzić bieg dodatkowy.
Ostatnia kolejka poważnie skomplikowała sytuację w klasyfikacji generalnej. Aby wyłonić nowego króla typerów, brązowego medalistę oraz dwóch graczy zamykających pierwszą dziesiątkę, musieliśmy przeprowadzić dogrywkę. Zasada, podobnie jak w ubiegłym sezonie była prosta. Wygrał ten, kto w trakcie całej zabawy zaliczył więcej idealnych trafień.
Oto wyniki biegu dodatkowego: w walce o pierwsze miejsce - Łukasz Krysztofowicz z Gorzowa Wlkp. wyprzedził Katarzynę Szczecińską z Krosna Odrz. tylko jednym idealnie przewidzianym rezultatem; brązowy medal zdobyła Anna Ciecierska z Wilkanowa, która z pięcioma :szóstkami" pokonała Michała Górskiego, a batalię o pierwszą dziesiątkę wygrali Damian Wołejko z Zielonej Góry oraz Marek Papński z Łazu.

Uwaga typerzy!

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową. Na ewentualne reklamacje czekamy do wtorku pod numerem telefonu (68) 324 88 14 lub pocztą elektroniczną: [email protected]
W przyszłym tygodniu przedstawimy ostateczną listę zwycięzców wraz z nagrodami.

1. Łukasz Krysztofowicz (Gorzów, 181 pkt.)

2. Katarzyna Szczecińska (Krosno Odrz., 181)

3. Anna Ciecierska (Wilkanowo, 179)

4. Michał Górski (Kożuchów, 179)

5. Lubomir Garbowski (Zielona Góra, 177)

6. Jan Rozmiarek (Zielona Góra, 175)

7. Danuta Naskręt (Droszków, 174)

8. Piotr Kocieł (Zielona Góra, 173)

9. Damian Wołejko (Zielona Góra, 172)

10. Marek Papiński (Łaz, 172)

172 pkt.
Arkadiusz Zgódka (Zielona Góra)
Dariusz Antecki (Racula)

171
Marcin Tomczyszyn (Gubin)
Janina Rozmiarek (Zielona Góra)
Ryszard Marszewski (Gorzów Wlkp.)

170
Malwina Rozmiarek (Zielona Góra)
Zdzisław Łoza (Przytok)
Sławomir Dittrich (Zielona Góra)

169
Grzegorz Szary (Zielona Góra)
Marcin Lisiecki (Świdnica)
Andrzej Berliński (Gorzów Wlkp.)
Mirosław Dybowski (Zielona Góra)

168
Leszek Zgódka (Zielona Góra)
Grzegorz Junke (Łęknica)
Janina Windorpska (Gorzów Wlkp.)
Przemysław Pokacki (Gorzów Wlkp.)

167
Sylwester Furman (Drzonków)

166
Marian Rozmiarek (Zielona Góra)
Kamila Krysztofowicz (Gorzów Wlkp.)
Franciszek Żurek (Zielona Góra)
Paweł Ziółkowski (Zielona Góra)
Piotr Błaszkiewicz (Gorzów Wlkp.)

165
Jerzy Jakubowski (Zielona Góra)

164
Dawid Grabski (Zielona Góra)
Tadeusz Milewski (Zielona Góra)
Magdalena Królik (Przylep)

163
Monika Matyszczak (Zielona Góra)
Marcin Kamiński (Zielona Góra)
Sebastian Baliniak (Nietków)
Robert Błaszkiewicz (Gorzów Wlkp.)
Przemysław Kowalski (Myślibórz)
Wojciech Reslerowski (Zielona Góra)
Krzysztof Terek (Zielona Góra)
Bolesław Skrzyński (Głogów)

162
Jan Hałun (Gorzów Wlkp.)
Bogusław Wandasiewicz (Myślibórz)
Andrzej Kozak (Krosno Odrz.)
Piotr Rozmiarek (Zielona Góra)

161
Witold Kamiński (Zielona Góra)
Elwira Rozmiarek (Zielona Góra)
Marcin Opala (Zielona Góra)
Eugeniusz Baliniak (Nietków)
Stanisław Podpora (Bytom Odrz.)
Tomasz Buszta (Nowa Sól)

160
Kazimierz Świtalski (Kotla)
Krystyna Piskorz (Zielona Góra)
Andrzej Bocian (Zielona Góra)
Paulina Królik (Przylep)
Zbigniew Dreher (Murzynowo)

159
Dariusz Wojtyra (Krosno Odrz.)
Teresa Bąk (Rzepin)
Krzysztof Windorpski (Gorzów Wlkp.)
Stanisław Hałko (Krosno Odrz.)
Marcin Kosiec (Zielona Góra)
Piotr Pikuła (Gorzów Wlkp.)
Andrzej Opala (Zielona Góra)
Adam Graczyk (Zielona Góra)
Rafał Makuch (Szprotawa)
Tomasz Milewski (Zielona Góra)

158
Przemysław Trubiłowicz (Zielona Góra)

157
Ryszard Wlizło (Zielona Góra)
Tomasz Strakowski (Zielona Góra)
Konrad Kozłowski (Sulechów)
Arkadiusz Szmigiel (Zielona Góra)
Jacek Łaszczotka (Nowy Kisielin)
Andrzej Reslerowski (Zielona Góra)
Małgorzata Cicha (Gorzów Wlkp.)

156
Bartosz Kurdziel (Gorzów Wlkp.)
Teresa Jarmołowicz (Zielona Góra)
Mirosław Kulesza (Zielona Góra)
Przemysław Kulesza (Zielona Góra)
Krzysztof Pawlik (Zielona Góra)
Halina Królik (Przylep)

155
Czesław Sokołowski (Zielona Góra)
Kamil Windorpski (Gorzów Wlkp.)

154
Rafał Mińczuk (Gorzów Wlkp.)
Bogdan Cukiernik (Zielona Góra)
Piotr Gil (Zielona Góra)
Czesław Hałun (Gorzów Wlkp.)
Jacek Brenskott (Zielona Góra)
Paulina Papińska (Łaz)
Zofia Kulesza (Zielona Góra)
Zdzisław Kumor (Kożuchów)

153
Marek Albrecht (Gorzów Wlkp.)
Remigiusz Wiśniewski (Zielona Góra)
Artur Zgódka (Zielona Góra)
Daniel Korczyński (Zielona Góra)
Bogdan Łuksa (Zielona Góra)
Edward Zarzecki (Zielona Góra)

152
Krystyna Wiśniewska (Zielona Góra)
Ireneusz Wróbel (Kopanica)
Aleksandra Szara (Zielona Góra)
Jan Windorpski (Gorzów Wlkp.)
Bogdan Chanko (Zielona Góra)

151
Anna Żurek (Zielona Góra)
Mariusz Narkiewicz (Lubów)
Bogusław Królik (Przylep)
Mateusz Fabiś (Kopanica)

150
Leszek Bakusiewicz (Nowa Sól)
Daniel Pałasik (Zielona Góra)
Aleksander Nisztuk (Zielona Góra)
Tadeusz Michalski (Gorzów Wlkp.)

149
Ryszard Wiśniewski (Zielona Góra)
Krzysztof Jędrasik (Klenica)
Jan Kordylewicz (Głogów)
Zenon Cichy (Gorzów Wlkp.)
Andrzej Korycki (Żary)
Urszula Dąb (Łęknica)
Paweł Weimann (Nowe Kramsko)

148
Edyta Chojnacka-Ignatowicz (Zielona Góra)
Bartosz Chmielak (Zielona Góra)
Leokadia Kozaczyńska (Zielona Góra)

147
Teresa Łaszczotka (Nowy Kisielin)
Roman Puchaczewski (Zielona Góra)
Dorota Kulesza (Zielona Góra)
Karol Gąsior (Sulechów)
Władysław Jaskółka (Gorzów Wlkp.)
Sebastian Pawlik (Zielona Góra)

146
Marek Popiak (Zielona Góra)
Grzegorz Kucza (Rzepin)
Aleksandra Dittrich (Zielona Góra)
Leszek Bąk (Rzepin)
Jan Milewski (Zielona Góra)
Helena Skibińska (Zielona Góra)

145
Helena Pawłowska (Zielona Góra)
Wiesław Nowak (Gorzów Wlkp.)
Teresa Wiśniewska (Przylep)
Marcin Piskorz (Zielona Góra)
Zbigniew Dittrich (Zielona Góra)

144
Małgorzata Białoszyńska (Zielona Góra)
Danuta Sopniewska (Żary)

143
Jacek Ogrodnik (Zielona Góra)
Arkadiusz Naskręt (Droszków)
Mateusz Lisowski (Zielona Góra)

142
Stanisław Korczyński (Zielona Góra)
Jakub Monczak (Zielona Góra)
Romuald Ignatowicz (Zielona Góra)
Franciszek Budzyński (Racula)
Teresa Zarzecka (Zielona Góra)
Arkadiusz Ciecierski (Wilkanowo)
Agnieszka Jarmołowicz (Zielona Góra)

141
Jakub Kowańdy (Gorzów Wlkp.)
Józef Rozmiarek (Zielona Góra)
Paweł Żurek (Zielona Góra)
Henryk Naskręt (Droszków)
Damian Jacyno (Zielona Góra)
Artur Czernicki (Urzuty)

140
Paweł Fedorski (Trzciel)
Rafał Kluj (Deszczno)
Andrzej Olkowski (Zielona Góra)
Mariusz Bury (Zielona Góra)
Wojciech Naskręt (Droszków)
Ewa Papińska (Łaz)
Zenon Gąsior (Sulechów)

139
Anna Fedorska (Trzciel)
Wiesław Drewicz (Choszczno)
Krystyna Olkowska-Jakubowska (Zielona Góra)
Dariusz Fornal (Zielona Góra)

138
Michał Senkowski (Zielona Góra)
Mateusz Urbaniak (Drezdenko)
Stefan Kluj (Gorzów Wlkp.)
Sebastian Rybicki (Zielona Góra)
Mateusz Rybicki (Zielona Góra)
Danuta Korczyńska (Zielona Góra)
Rafał Jacyno (Zielona Góra)

137
Romuald Mazak (Nowe Miasteczko)
Łukasz Kurzawa (Zielona Góra)
Katarzyna Berlińska (Gorzów Wlkp.)
Małgorzata Papińska (Łaz)

136
Łukasz Tadeusz (Gorzów Wlkp.)
Szymon Tadeusz (Gorzów Wlkp.)
Dariusz Budzyński (Racula)
Teresa Hałun (Gorzów Wlkp.)

135
Łukasz Kukotko (Zielona Góra)
Agnieszka Cicha (Gorzów Wlkp.)
Tomasz Biegański (Zielona Góra)

134
Agata Piskorz (Zielona Góra)

133
Tomasz Ziska (Gorzów Wlkp.)
Zdzisława Zgódka (Zielona Góra)

132
Marcin Wiśniewski (Przylep)
Henryk Jacyno (Zielona Góra)
Marta Mrozek (Czerwieńsk)
Anna Podpora (Bytom Odrz.)

131
Bogdan Rybicki (Zielona Góra)
Andrzej Długosz (Zielona Góra)
Anna Kowańdy (Gorzów Wlkp.)
Krzysztof Ziska (Gorzów Wlkp.)
Wacław Pawłowski (Zielona Góra)
Józef Szczepaniak (Zielona Góra)
Radosław Kowalik (Zielona Góra)
Przemysław Cukiernik (Zielona Góra)

130
Beata Baran (Zielona Góra)
Zygmunt Grabski (Zielona Góra)
Jerzy Odziomek (Gorzów Wlkp.)
Artur Hałuszczak (Kopanica)
Łukasz Cichy (Gorzów Wlkp.)
Katarzyna Fornal (Zielona Góra)

129
Norbert Ziska (Gorzów Wlkp.)
Maciej Odziomek (Gorzów Wlkp.)
Arkadiusz Rybicki (Zielona Góra)
Artur Fryśny (Zielona Góra)
Katarzyna Przyczyna (Zielona Góra)

128
Krzysztof Karyś (Zielona Góra)
Piotr Szczepaniak (Zielona Góra)
Hanna Wiśniewska (Przylep)
Marianna Papińska (Łaz)
Wiesław Klimowski (Zielona Góra)
Agnieszka Fornal (Zielona Góra)
Tomasz Matyszczak (Zielona Góra)

127
Maciej Gajda (Zielona Góra)

126
Sebastian Długosz (Zielona Góra)
Waldemar Łudzicz (Rzepin)
Leszek Mokras (Zielona Góra)
Edward Papiński (Łaz)

125
Wojciech Dobija (Zielona Góra)
Mirosława Długosz (Zielona Góra)
Joanna Miśta (Zielona Góra)
Krzysztof Bocian (Zielona Góra)
Jan Garczarek (Zbąszynek)
Joanna Jakimiszyn (Gorzów Wlkp.)
Katarzyna Kulesza (Zielona Góra)

124
Maciej Żmuda (Stary Kisielin)
Marta Walków (Nowe Miasteczko)
Piotr Rudomina (Różanki)
Michał Pikuła (Wojcieszyce)

123
Piotr Czabanowski (Droszków)

122
Jolanta Kucza (Rzepin)
Tomasz Adamczak (Zielona Góra)

121
Dariusz Kurzawa (Zielona Góra)
Anna Długosz (Zielona Góra)
Żaneta Pokacka (Gorzów Wlkp.)

120
Kazimierz Odziomek (Gorzów Wlkp.)
Dorota Tadeusz (Gorzów Wlkp.)

119
Jan Karyś (Zielona Góra)
Dariusz Ruszkowski (Zielona Góra)
Daria Odziomek (Gorzów Wlkp.)
Hanna Jeziak (Myślibórz)

118
Julian Żurowski (Zielona Góra)
Krzysztof Kałużny (Nowe Miasteczko)
Szymon Garczarek (Zbąszynek)
Ryszard Cukierski (Wolimierzyce)
Michał Korycki (Zielona Góra)
Marian Biegański (Zielona Góra)

117
Rafał Bujak (Gronów)
Zdzisław Pawlisz (Witnica)
Jan Graczyk (Zielona Góra)

116
Edmund Mazak (Nowe Miasteczko)
Marcin Łaszczotka (Nowy Kisielin)

115
Arkadiusz Kurzaj (Nowa Sól)
Rafał Drapikowski (Gronów)
Bogumiła Biegańska (Zielona Góra)
Maciej Gil (Zielona Góra)

114
Zygmunt Macina (Zielona Góra)
Paweł Strzelczyk (Żary)
Elżbieta Wojtyra (Krosno Odrz.)
Elżbieta Kaczmarek (Zielona Góra)

113
Władysław Gawroński (Wilkanowo)
Adrian Mokras (Zielona Góra)
Edward Kukotko (Zbąszynek)
Piotr Janczewski (Gorzów Wlkp.)

112
Roman Senkowski (Zielona Góra)
Stanisław Czabanowski (Droszków)
Zbigniew Korycinski (Zielona Góra)

111
Marcin Senkowski (Zielona Góra)
Grzegorz Paprocki (Gronów)
Grzegorz Niemiec (Zielona Góra)

110
Krzysztof Belezina (Zielona Góra)
Agnieszka Kulczycka (Nowogród Bobrz.)
Piotr Orzechowski (Łagów)
Tomasz Gil (Zielona Góra)

109
Konrad Przybylski (Nietków)
Jacek Kluj (Gorzów Wlkp.)
Robert Matuszak (Gorzów Wlkp.)

107
Zygmunt Zawistowski (Lubiszyn)
Roman Bakusiewicz (Nowa Sól)
Katarzyna Budzyńska (Racula)

105
Mariusz Łoza (Nowy Kisielin)
Maria Rybicka (Zielona Góra)
Jerzy Piskorz (Zielona Góra)
Witold Wiśniewski (Przylep)

104
Arkadiusz Kirchner (Nowa Sól)
Waldemar Glinka (Niedoradz)
Bartosz Kowalicki (Gorzów Wlkp.)
Malwina Mokras (Zielona Góra)
Przemysław Lewandowski (Karsko)
Robert Jacyno (Zielona Góra)
Adam Mikołajczak (Zielona Góra)

103
Marek Stefaniak (Zielona Góra)
Grzegorz Wrzosek (Gorzów Wlkp.)
Tomasz Janczewski (Gorzów Wlkp.)

102
Mirosław Raginia (Zielona Góra)
Marek Macina (Zielona Góra)

101
Henryka Przybylska (Nietków)
Leokadia Zawadzka (Zielona Góra)

100
Grzegorz Strzelczyk (Żary)
Magdalena Kozaczyńska (Zielona Góra)

99
Janusz Żurowski (Zielona Góra)

98
Anna Radziwoń-Rybak (Zielona Góra)

97
Daria Chodor (Zielona Góra)
Michał Rybak (Zielona Góra)
Jacek Reslerowski (Zielona Góra)
Anna Wlizło (Zielona Góra)
Patryk Madej (Przylep)

95
Alina Patan-Cukiernik (Zielona Góra)

94
Rafał Gąsiorowski (Zielona Góra)
Marcin Drabkowski (Zielona Góra)
Kazimierz Reslerowski (Zielona Góra)
Grzegorz Albrecht (Gorzów Wlkp.)
Jadwiga Jacyno (Zielona Góra)

93
Sebastian Krawczyk (Zielona Góra)

92
Ryszard Czarniecki (Zielona Góra)
Andrzej Ratajczak (Zielona Góra)
Grzegorz Królik (Przylep)

91
Małgorzata Kozłowska (Zielona Góra)
Danuta Moder (Zielona Góra)

89
Agnieszka Zgódka (Zielona Góra)

88
Elżbieta Mosiniak-Drewicz (Choszczno)

87
Paweł Maćkiewicz (Zielona Góra)
Mariusz Pospieszała (Międzychód)
Stefan Kowalik (Zielona Góra)

86
Waldemar Klein (Zielona Góra)
Piotr Mokras (Zielona Góra)

84
Dominik Lasocki (Zielona Góra)
Anna Moder (Zielona Góra)

83
Marcin Rosak (Zielona Góra)

82
Joanna Janczewska (Zielona Góra)
Grażyna Klein (Zielona Góra)

81
Damian Klein (Zielona Góra)
Zdzisław Wojciechowski (Gorzów Wlkp.)
Maria Garbowska (Zielona Góra)

79
Łukasz Gromanowski (Żary)
Maciej Mikołajczak (Nowa Sól)

78
Przemysław Kozłowski (Zielona Góra)

77
Józef Moder (Zielona Góra)

75
Dariusz Chodor (Zielona Góra)
Marcin Królik (Zielona Góra)
Irena Świątek (Zielona Góra)

74
Danuta Plichta (Zielona Góra)
Marcin Ciesielski (Zielona Góra)
Ewa Odziomek (Gorzów Wlkp.)

73
Krzysztof Sitko (Zielona Góra)
Anna Błaszkiewicz (Gorzów Wlkp.)

70
Adam Rosak (Zielona Góra)

69
Bartosz Kozłowski (Zielona Góra)
Paweł Klein (Zielona Góra)

68
Anna Korycka (Zielona Góra)

67
Łukasz Michalski (Zielona Góra)

66
Robert Dudkowiak (Zielona Góra)

64
Elżbieta Szczepaniak (Zielona Góra)

63
Sławomir Zewar (Stary Kisielin)
Katarzyna Matusiak (Niedoradz)
Monika Wiśniewska (Zielona Góra)

62
Dariusz Szałaj (Zielona Góra)
Mateusz Kmiciewicz (Zielona Góra)
Jan Kurzawa (Zielona Góra)

60
Roman Jankowiak (Zielona Góra)
Bogdan Sucholas (Zielona Góra)
Marta Gąsior (Sulechów)

59
Marcin Krysa (Gorzów Wlkp.)
Artur Kozaczyński (Zielona Góra)

57
Dorota Kamińska (Zielona Góra)

56
Magdalena Bryl (Szprotawa)
Artur Żurowski (Zielona Góra)

55
Mirosław Kułyk (Zielona Góra)
Jadwiga Czwartos (Gorzów Wlkp.)
Estera Matuszak (Gorzów Wlkp.)

53
Łukasz Kułyk (Zielona Góra)
Anna Jacyno (Zielona Góra)

52
Katarzyna Szymko (Zielona Góra)

51
Tomasz Walczak (Zielona Góra)
Jan Lubin (Racula)

50
Tomasz Kotarski (Zielona Góra)
Krystyna Pałasik (Zielona Góra)

48
Filip Kwapiński (Zielona Góra)
Marian Kotarski (Zielona Góra)
Kinga Szymko (Zielona Góra)

47
Zofia Wlizło (Zielona Góra)

46
Marta Kowalewska-Lubin (Zielona Góra)
Paweł Pałasik (Zielona Góra)

45
Jacek Ratajczak (Zielona Góra)

44
Stefan Orłowski (Gorzów Wlkp)

43
Jarosław Szakoła (Żary)

40
Magda Bajon (Zielona Góra)
Wioletta Szakoła (Żary)

38
Krzystof Kurzawa (Zielona Góra)

37
Karol Osipiński (Gorzów Wlkp.)

35
Artur Kasiński (Zielona Góra)
Anna Domina (Zielona Góra)

34
Mariusz Hinc (Zielona Góra)
Grzegorz Bajon (Zielona Góra)
Damian Szepelawy (Sulechów)
Sylwia Kuźnik (Zielona Góra)

33
Tadeusz Karpiński (Zielona Góra)
Marek Glinka (Niedoradz)

31
Maciej Suszka (Gorzów Wlkp.)

30
Marcin Wołoszyn (Konotop)

29
Michał Dekiert (Kłodawa)
Kazimierz Wojtyra (Kożuchów)

28
Monika Orłowska (Gorzów Wlkp.)
Paweł Kowalik (Zielona Góra)

26
Bogusław Stadnik (Zielona Góra)
Józef Siemianowski (Żary)

25
Karolina Zmyślony (Gorzów Wlkp.)
Maciej Fortuna (Zielona Góra)
Łukasz Kryl (Gorzów Wlkp.)
Roman Słoma (Gorzów Wlkp.)
Marek Kozaczyński (Zielona Góra)

24
Paweł Szydłowski (Zielona Góra)
Andrzej Szukała (Zielona Góra)
Michał Kollat (Zielona Góra)

23
Krzysztof Fortuna (Zielona Góra)
Janusz Hauke (Zielona Góra)

22
Mariusz Łoś (Zielona Góra)
Aleksandra Ogiejko (Maszewo)
Andrzej Spychaj (Zielona Góra)
Joanna Mazur (Niedoradz)

21
Stanisław Szydłowski (Zielona Góra)

20
Karolina Mikołajczak (Zielona Góra)

19
Paweł Bitner (Zielona Góra)
Grzegorz Ignatowicz (Zielona Góra)
Alina Żurowska (Zielona Góra)

18
Grzegorz Karyś (Zielona Góra)
Edward Kozaczyński (Zielona Góra)
Klaudia Jacyno (Zielona Góra)

17
Mirosław Czerniak (Zielona Góra)
Sławomir Jarmołowicz (Zielona Góra)
Wiktoria Jacyno (Zielona Góra)

16
Adam Lipiński (Zielona Góra)
Henryk Zgódka (Czerwieńsk)
Edyta Szymko (Zielona Góra)

15
Daniel Smoliński (Przylep)
Dariusz Perzyński (Krosno Odrz.)
Patrycja Regus (Zielona Góra)
Dawid Jagodziński (Gorzów Wlkp.)
Danuta Pilarska-Ogrodnik (Zielona Góra)

14
Artur Lipiński (Trzebule)
Piotr Obrał (Zielona Góra)
Arkadiusz Wojciechowski (Gorzów Wlkp.)
Zbigniew Vogel (Zielona Góra)
Roman Celak (Zielona Góra)

13
Maciej Lipiński (Zielona Góra)
Lech Karpiński (Zielona Góra)
Marcin Kostrzewski (Zbąszynek)
Kazimierz Szczepaniak (Gubin)
Zbigniew Wojciechowski (Zielona Góra)
Elżbieta Pokacka (Gorzów Wlkp.)

12
Tomasz Sroczyński (Racula)
Paweł Pietras (Słupsk)
Maria Vogel (Zielona Góra)
Maria Wojtyra (Kożuchów)
Piotr Sopniewski (Żary)
Krystyna Mokras (Zielona Góra)
Dariusz Szymko (Zielona Góra)

11
Jarosław Kościuk (Zielona Góra)
Anna Voelkel (Zielona Góra)

10
Marcin Wrzawiński (Zielona Góra)
Malwina Kokot (Zielona Góra)
Adrian Wabich (Zielona Góra)
Czesława Szydłowska (Zielona Góra)
Radosław Przymuszała (Zielona Góra)

9
Bartosz Cheba (Zielona Góra)
Stanisław Szymański (Kolsko)
Kamil Wojciuszkiewicz (Zielona Góra)

8
Marianna Cheba (Zielona Góra)
Mateusz Howis (Zielona Góra)
Marek Michałuszko (Gorzów Wlkp.)
Krzysztof Lubin (Zielona Góra)
Ewa Mikołajczak (Zielona Góra)
Remigiusz Glinka (Zielona Góra)
Sebastian Ślesiński (Niedoradz)
Jadwiga Żurowska (Zielona Góra)

7
Bogusław Dondaj (Międzyrzecz)
Nina Banasik (Zielona Góra)
Marcin Żukowski (Koło)
Andrzej Szyjka (Zielona Góra)
Dominik Szyjka (Zielona Góra)
Marek Kmita (Czerwieńsk)
Maria Tomczyszyn (Gubin)

6
Krzysztof Magiełda (Zielona Góra)
Paweł Kokot (Zielona Góra)
Lesław Bławuciak (Zielona Góra)
Tomasz Zamiara (Zielona Góra)
Roman Jastrzębski (Gorzów Wlkp.)
Stanisław Trusiuk (Myśliborzyce)
Łukasz Marciniak (Racula)
Krzysztof Kmita (Czerwieńsk)
Helena Orłowska (Gorzów Wlkp.)
Zbigniew Woźniak (Gorzów Wlkp.)
Andrzej Szary (Zielona Góra)

5
Łukasz Szkudlarek (Stary Kisielin)
Katarzyna Płonka (Zielona Góra)
Hanna Jerzak (Myślibórz)
Barbara Łoza (Przytok)
Andrzej Woźniak (Gorzów Wlkp.)

4
Tomasz Pinczewski (Zielona Góra)
Elżbieta Wrotniewska (Zielona Góra)
Lucjan Szymanowski (Gorzów Wlkp.)
Rafał Kuś (Swiebodzin)
Leszek Rogosiński (Gorzów Wlkp.)

3
Dariusz Bławuciak (Zielona Góra)
Kamila Toczek (Zielona Góra)
Aneta Wieruszewska (Zielona Góra)
Marcin Ogrodnik (Zielona Góra)

2
Radosław Kowalski (Zielona Góra)
Daniel Klimek (Zielona Góra)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie