13/14
Ponownie w sezonie 2018.2019 zobaczyliśmy trzy mecze ze soba...

2018/19 Jagiellonia - Legia. Historia spotkań Jagiellonii z Legią

Ponownie w sezonie 2018.2019 zobaczyliśmy trzy mecze ze soba obu drużyn. W pierwszym (26. 10.2018) Jagiellonia u siebie zremisowała z Legią 1:1 (1:0). Już w 1 minucie gola zdobył Ivan Runje. Niestety, w 89 minucie wyrównał wprowadzony do gry w końcówce Sandro Kulenović.
Drugi mecz (3.04.2019) zakończył się porażką Jagiellonii w Warszawie 0:3. Guilherme m.in. nie wykorzystał rzutu karnego w 64 minucie. Bramki dla Legii zdobyli: Hamalainen (37), Szymański (42), Martins (66).
W trzecim spotkaniu Jagiellonia wygrała 1:0 po samobójczym trafieniu Mateusza Wieteski w pierwszej połowie. Legia zakończyła sezon na drugim miejscu, a Jagiellonia na piątym.

14/14
Ostatni mecz Jagiellonii z Legią Warszawa w ekstraklasie...

2019/20 Jagiellonia - Legia. Historia spotkań Jagiellonii z Legią

Ostatni mecz Jagiellonii z Legią Warszawa w ekstraklasie miał miejsce 13 września w Białymstoku i zakończył się remisem 0:0.