1/192
W niedzielę, 15 lipca, do Łagowa zjechały setki cyklistów,...

W niedzielę, 15 lipca, do Łagowa zjechały setki cyklistów, by wziąć udział w dwunastej edycji maratonu rowerów górskich MTB 2018 o srebrny krzyż Joannitów. Tym razem pobity został rekord zainteresowania wyścigiem zaliczanym do Grand Prix Województwa Lubuskiego. Na linii startu stanęło około 370. uczestników gotowych przejechać mocno pofalowaną trasę 42 km po bardzo trudnym terenie (dla pań i seniorów trasa wynosiła dziesięć km mniej). Na zwycięzców każdej kategorii oczekiwał rower górski i srebrny krzyż Joannitów. Imprezę zorganizowali; wójt Czesław Kalbarczyk, Nadleśnictwo Świebodzin, Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów i Edward Gralec.
W pierwszej części fotoreportażu przedstawiliśmy uczestników i organizatorów oczekujących na start. Czas na wyścig. Zobaczmy, jak ruszyli!

Gorzów: zobacz wyścigi smoczych łodzi. WIDEO: