25 z 66
W Zielonej Górze Drzonkowie trwają mistrzostwa świata w...

W Zielonej Górze Drzonkowie trwają mistrzostwa świata w pięcioboju do lat 21. W poniedziałek (8 lipca) polska para Oskar Paradowski i Łukasz Gutkowski wywalczyła srebrny medal. Natomiast druga nasza para, zawodnicy ZKS-u Drzonków: Paweł Dąbrowski i Marcel Suliga zajęła odległe miejsce. Złoto zdobyli Egipcjanie Mohanad Shaban i Sherif Rashad, a brązowy medal wywalczyli Francuzi: Ugo Fleurot i Paolo Singh. Zobaczcie, jak zawodnicy rywalizowali na jeździe konnej.

26 z 66

27 z 66

28 z 66

WsteczDalej

Marcin Woroniecki: Cieszę się, że nie jestem jakąś „zapchajdziurą”

Wszyscy czekali i jest! Nowy basen w Lubsku właśnie się otwiera | ZDJĘCIA

XXIX turniej Dobiegniew Cup - radość dzieci, poważne dylematy dorosłych [ZDJĘCIA]