Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z Wartą [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z Wartą Słońsk 6:4.
Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z Wartą Słońsk 6:4. Dariusz Brożek
Piłkarze Orła wygrali z Wartą Słońsk 6:4 i obronili pozycję liderów w rozgrywkach gorzowskiej klasy okręgowej.

Początek sobotniego spotkania na boisku w Pszczewie zwiastował klęskę międzyrzeczan. Pierwsza bramkę stracili w pierwszej minucie. Dwie minuty później Szymon Kaźmierowcki wyrównał na 1:1, ale zaraz potem Łukaszowi Pińczyńskiemu z ekipy gości udało się przechytrzyć naszego bramkarza i podniósł wynik na 1:2 dla Warty.

Zawodnicy ze Słońska nie kryli apetytu na zwycięstwo. W 26. minucie Paweł Maciążek zdobył dla nich kolejnego gola. Międzyrzeczanie nie stracili jednak woli walki. W 34. minucie Jakub Błaszczak zdobył drugą bramkę do Orła.

W drugiej połowie podopieczni Rafała Wojewódki przełamali impas i przeszli do ataku. Wprawdzie gościom udało się jeszcze zdobyć kolejną, czwartą bramką, ale riposta Orła była równie błyskawiczna, co bezwzględna. W 46. i 63. minucie dwa gole dopisał do ich konta Sz. Kaźmierowski, a po jednym dołożyli potem J. Błaszczak i Mateusz Waltrowski.

Relacja z meczu w środę, 11 października, w tygodniku "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny".