1 z 13
Pan Carlitos jest debeściak i jego Wisła też! Jedenastka 28. kolejki Lotto Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]
2 z 13
Jesień praktycznie spisał na straty z powodu leczenia...

Julian Cuesta (Wisła Kraków)

Jesień praktycznie spisał na straty z powodu leczenia kontuzji. Mimo oddania miejsca w składzie, mimo zmiany trenera wiosnę rozpoczął jednak jako „jedynka”. Dopiero w tej kolejce zanotował czyste konto, ale na jakże trudnym terenie – przy Łazienkowskiej w stolicy.

3 z 13
Przez cały sezon prezentuje niezłą formę. W trudnym...

Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok)

Przez cały sezon prezentuje niezłą formę. W trudnym spotkaniu z Arką Gdynia udowodnił, że doskonale rozumie co znaczy hasło „Mamrot time”. Tak jak reszta kolegów zagrał do końca, dzięki czemu zespół odwrócił losy. Zdobył bramkę na 2:2.

4 z 13
Nie bójmy się takich określeń – zagrał znakomity mecz...

Fran Velez (Wisła Kraków)

Nie bójmy się takich określeń – zagrał znakomity mecz przeciwko Legii Warszawa. Na własnej połowie nie dopuścił do chaosu, dzielnie broniąc dostępu do własnej bramki. A w 30 minucie ustalił wynik na 2:0. To jego debiutanckie trafienie.