9/13
Pozostaną mu dobre wspomnienia z wypadu do Niecieczy....

Spas Delev (Pogoń Szczecin)

Pozostaną mu dobre wspomnienia z wypadu do Niecieczy. Drużyna bowiem wygrała i to głównie dzięki jego dokonaniom. Przed przerwą strzelił ładnego gola z rzutu wolnego, po przerwie dołożył do niego kolejnego z gry.

10/13
Zapanował nad środkiem pola w spotkaniu z Lechią Gdańsk....

Łukasz Trałka (Lech Poznań)

Zapanował nad środkiem pola w spotkaniu z Lechią Gdańsk. Szybko, bo w 17 minucie „uspokoił” kibiców, wyprowadzając drużynę na prowadzenie. Była to jego piąta bramka w sezonie. Dla porównania Maciej Gajos ma trzy, zaś Radosław Majewski tylko jedną.

11/13
Ciągnie „Pasy” w kierunku grupy mistrzowskiej. Czwarty mecz...

Krzysztof Piątek (Cracovia)

Ciągnie „Pasy” w kierunku grupy mistrzowskiej. Czwarty mecz z rzędu z bramką na koncie. To po jego trafieniu udało się napocząć Sandecję Nowy Sącz. Dodajmy też, że później zapisał asystę przy kluczowym golu.

12/13
Pozamiatał Legią Warszawa. Zdobył bramkę (20 w sezonie) i...

Carlitos (Wisła Kraków)

Pozamiatał Legią Warszawa. Zdobył bramkę (20 w sezonie) i zaliczył asystę (6 w sezonie). Nie ma w lidze lepszej strzelby! Tym większe gratulacje dla działaczy „Białej Gwiazdy”, że udało im się wyciągnąć takiego napastnika znikąd, za grosze i gwarantującego zarobek rzędu 2-3 mln euro już podczas najbliższego okienka.