1/11
"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych programów, w...

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych programów, w którym uczestnicy muszą odpowiedzieć na kilka ciężkich pytań, aby wygrać milion złotych. Pytania są różne, dlatego nie brakuje także tych piłkarskich. W tym tygodniu jeden z zawodników musiał zmierzyć się z zagadnieniem dotyczącym Czesława Michniewicza. Odpowiesz bezbłędnie na wszystkie pytania?

Aby zobaczyć inne pytania, klikaj strzałkę w prawo!

2/11
Jedno z pytań w "Milionerach" dotyczyło kultowego meczu...

Jedno z pytań w "Milionerach" dotyczyło kultowego meczu reprezentacji Polski z Niemcami w 2014, który Biało-Czerwoni wygrali 2:0. W 51. minucie bramkarza rywali pokonał Milik, a kilka minut przed końcem spotkania Sebastian Mila. Prawidłowa odpowiedź to B.

3/11
Jedna z uczestniczek musiała zmierzyć się z pytaniem, które...

Jedna z uczestniczek musiała zmierzyć się z pytaniem, które na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo łatwe, natomiast osoba, która nie śledzi piłki nożnej, może mieć z tym problemy. Oczywiście żółta kartka to tylko ostrzeżenie dla zawodnika.

4/11
Powyższe pytanie nie jest takie łatwe, jeśli ktoś na bieżąco...

Powyższe pytanie nie jest takie łatwe, jeśli ktoś na bieżąco nie śledzi piłki nożnej. Liga Narodów do jeden z najnowszych wynalazków UEFA, dlatego chodzi tutaj o turniej piłki nożnej.

Dalej

Znane osoby na finale Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia z loży

Gorzowianie rozłożyli 100-metrową Biało-Czerwoną. Tak obchodzili Dzień Flagi

Najpiękniejszy obrazek finału Pucharu Polski. Kibic Pogoni z fanką Wisły pod rękę