Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
-
2
Marek Stanisław Dukat
142
(3,58%)
-
3
Maciej Bogusław Pałyga
158
(3,98%)
-
6
Monika Grażyna Zapała-Adamczyk
84
(2,12%)
-
5
Ewa Beata Oraczewska
172
(4,33%)
-
1
Jadwiga Koperczak-Wilk
212
(5,34%)
-
4
Adam Stanisław Firydus
54
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Katarzyna Wójcik
495
(12,47%)
-
6
Artur Sylwester Wiśniewicz
58
(1,46%)
-
5
Renata Lucyna Fabiańczyk
22
(0,55%)
-
3
Maria Stefania Łakoma
299
(7,54%)
-
4
Dariusz Luty
159
(4,01%)
-
1
Grzegorz Leszek Pióro
407
(10,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Magdalena Zofia Adamczyk
142
(3,58%)
-
3
Sławomir Jan Nagło
96
(2,42%)
-
4
Małgorzata Dorota Wojtasik
37
(0,93%)
-
5
Monika Aleksandra Paliga-Szopa
20
(0,50%)
-
6
Marcin Tomasz Pajestka
63
(1,59%)
-
2
Ryszard Władysław Wilk
111
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Zbigniew Józef Orzechowski
174
(4,39%)
-
5
Krystyna Władysława Blitek
67
(1,69%)
-
1
Leszek Jakub Raś
269
(6,78%)
-
4
Marzena Elżbieta Majka
81
(2,04%)
-
2
Józef Michał Krzeczek
646
(16,28%)
Okręg 2
Koszyce, Nowe Brzesko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
-
1
Włodzimierz Kazimierz Doniec
589
(12,74%)
-
2
Eryk Witold Kwiecień
388
(8,39%)
-
4
Agnieszka Elżbieta Wilk
69
(1,49%)
-
3
Magdalena Sylwia Potyrała
28
(0,61%)
-
5
Dawid Marek Purchla
97
(2,10%)
-
6
Monika Beata Wątek
8
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ireneusz Aleksander Pokigo
136
(2,94%)
-
4
Urszula Krystyna Kucharska
131
(2,83%)
-
3
Ewa Jolanta Hab-Kucharczyk
139
(3,01%)
-
6
Krzysztof Sławomir Ciesielski
314
(6,79%)
-
5
Ewelina Monika Grzyb
66
(1,43%)
-
2
Jan Franciszek Sroga
147
(3,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Agnieszka Magdalena Lebida
231
(5,00%)
-
2
Jolanta Ciochoń
283
(6,12%)
-
3
Czesław Głowacz
91
(1,97%)
-
5
Tomasz Wojciech Kieroński
50
(1,08%)
-
4
Elżbieta Alina Pawlińska
158
(3,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krystian Stanisław Hytroś
710
(15,36%)
-
6
Mariola Jolanta Bartula
95
(2,05%)
-
5
Monika Sylwia Kura
153
(3,31%)
-
3
Karol Polak
326
(7,05%)
-
4
Andżelika Jarosz
67
(1,45%)
-
1
Stanisław Jakub Mierzwa
347
(7,51%)
Okręg 3
Pałecznica, Radziemice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
-
1
Piotr Szczepan Łakomy
344
(10,20%)
-
2
Paweł Rafał Paryż
106
(3,14%)
-
3
Agata Halina Walczyk
36
(1,07%)
-
5
Mariola Wawrzeń
116
(3,44%)
-
4
Kamil Janusz Szreniawski
77
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wojciech Piotr Janczyk
242
(7,18%)
-
5
Michał Artur Grzesiowski
30
(0,89%)
-
4
Iwona Krystyna Wójcik
212
(6,29%)
-
1
Elżbieta Henryka Grela
1 075
(31,89%)
-
2
Zbigniew Stanisław Daros
521
(15,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Wojciech Mróz
48
(1,42%)
-
3
Krystyna Irena Błaut
91
(2,70%)
-
5
Ewa Katarzyna Różycka
79
(2,34%)
-
1
Zbigniew Stanisław Grzyb
178
(5,28%)
-
2
Danuta Lucja Szopa
216
(6,41%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
-
7
Łukasz Tomasz Banach
96
(1,38%)
-
1
Rafał Michał Chmiela
787
(11,28%)
-
4
Sabina Barbara Nowińska-Pędziwiatr
265
(3,80%)
-
6
Szczepan Gajda
157
(2,25%)
-
8
Konrad Sebastian Kaczmarczyk
293
(4,20%)
-
5
Barbara Iwona Kokosińska
134
(1,92%)
-
3
Andrzej Stanisław Olender
255
(3,65%)
-
2
Joanna Aleksandra Paluch
340
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Jerzy Mirosław Pierzchała
19
(0,27%)
-
4
Aleksandra Maria Polak-Bieniada
102
(1,46%)
-
5
Albert Jan Maj
124
(1,78%)
-
6
Maria Zofia Kozłowska
35
(0,50%)
-
8
Andrzej Michał Król
262
(3,75%)
-
1
Barbara Gacek
531
(7,61%)
-
2
Edward Antoni Fryt
268
(3,84%)
-
3
Marzena Lucyna Żywot
459
(6,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jolanta Elżbieta Grajkowska
56
(0,80%)
-
7
Andżelika Wioletta Grzesik-Godawiec
33
(0,47%)
-
2
Grzegorz Artur Wieczorek
83
(1,19%)
-
1
Grzegorz Adam Buczek
364
(5,21%)
-
4
Wiesław Jan Gudowski
133
(1,91%)
-
6
Leszek Andrzej Nowakowski
30
(0,43%)
-
8
Kazimierz Jan Andrzejczyk
70
(1,00%)
-
3
Agnieszka Jolanta Syrek
74
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Izabela Małgorzata Stefańczyk
60
(0,86%)
-
3
Wojciech Stanisław Rzadkowski
388
(5,56%)
-
5
Katarzyna Andżelika Gajda
123
(1,76%)
-
7
Anna Janina Botkowska
89
(1,28%)
-
1
Bogusław Feliks Kania
371
(5,32%)
-
2
Wiesław Bronisław Antos
539
(7,72%)
-
4
Marian Stanisław Stanek
331
(4,74%)
-
8
Jerzy Antoni Majczyk
109
(1,56%)