Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czernichów, Liszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Agnieszka Barbara Pyla
1 598
(12,54%)
-
4
Wojciech Łukasz Kruk
1 106
(8,68%)
-
2
Janusz Starowicz
778
(6,11%)
-
3
Danuta Filipowicz
0
(0%)
-
5
Krzysztof Krupa
904
(7,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Beata Lucyna Jastrzębska
274
(2,15%)
-
3
Magdalena Starowicz
179
(1,40%)
-
5
Ewa Aneta Chodźko
155
(1,22%)
-
1
Czesław Sadko
939
(7,37%)
-
4
Ryszard Czesław Baka
82
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
4
Dorota Monika Machaczka
506
(3,97%)
-
1
Janina Rozalia Grela
701
(5,50%)
-
3
Wacław Janusz Kula
167
(1,31%)
-
5
Jarosław Stanisław Musiał
251
(1,97%)
-
2
Janusz Fajto
509
(3,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
3
Danuta Konik
449
(3,52%)
-
2
Barbara Czech
363
(2,85%)
-
4
Wojciech Burmistrz
60
(0,47%)
-
5
Joanna Barbara Kędzierska
265
(2,08%)
-
1
Marian Zdzisław Paszcza
743
(5,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
4
Artur Mariusz Wójcik
21
(0,16%)
-
3
Marta Maria Cyganik
52
(0,41%)
-
5
Barbara Łopacińska
33
(0,26%)
-
1
Piotr Marian Boroń
488
(3,83%)
-
2
Roman Stanisław Kochnowski
81
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Agnieszka Janina Kowal
119
(0,93%)
-
2
Andrzej Robakiewicz
150
(1,18%)
-
4
Wiesław Józef Tekieli
226
(1,77%)
-
1
Zofia Pyla
1 191
(9,35%)
-
5
Mateusz Piotr Konik
352
(2,76%)
Okręg 2
Igołomia-Wawrzeńczyce, Mogilany, Świątniki Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Bolesław Musiał
1 338
(9,74%)
-
1
Wanda Kułaj
1 625
(11,82%)
-
3
Magdalena Maria Kaczmarczyk
880
(6,40%)
-
4
Stanisław Piotr Gruszka
944
(6,87%)
-
5
Łukasz Andrzej Sendor
524
(3,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paweł Andrzej Żabicki
342
(2,49%)
-
2
Grzegorz Piotr Nędza
973
(7,08%)
-
1
Konrad Edward Szymacha
1 119
(8,14%)
-
3
Agnieszka Marta Haberkiewicz
221
(1,61%)
-
5
Jagna Kinga Marczułajtis-Walczak
682
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
2
Julia Serafin
118
(0,86%)
-
1
Marek Władysław Thier
528
(3,84%)
-
3
Zbigniew Wojciech Zając
161
(1,17%)
-
5
Władysław Kwinta
69
(0,50%)
-
4
Józefa Przeworska
33
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
2
Małgorzata Madeja
819
(5,96%)
-
1
Witold Marek Gawor
903
(6,57%)
-
3
Marek Robert Majewski
80
(0,58%)
-
5
Sandra Aleksandra Jazgar
174
(1,27%)
-
4
Dawid Tadeusz Zieliński
46
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
1
Anna Teresa Brzegowy
113
(0,82%)
-
2
Jan Tylek
196
(1,43%)
-
3
Marek Paweł Piwoński
24
(0,17%)
-
5
Zdzisław Jan Gawor
97
(0,71%)
-
4
Małgorzata Agata Górnisiewicz
124
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Alicja Maria Ziemianin
110
(0,80%)
-
5
Jan Dzięga
115
(0,84%)
-
2
Natalia Krystyna Batko - Gajda
220
(1,60%)
-
3
Witold Więk
303
(2,20%)
-
1
Małgorzata Elżbieta Mardyła
862
(6,27%)
Okręg 3
Kocmyrzów-Luborzyca, Słomniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Włodzimierz Tochowicz
1 627
(14,73%)
-
4
Maria Nawieśniak
568
(5,14%)
-
2
Beata Elżbieta Bartoszek
921
(8,34%)
-
3
Waldemar Grzegorz Cichopek
403
(3,65%)
-
5
Antoni Kazimierz Siry
472
(4,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Ignaszak
597
(5,41%)
-
3
Sebastian Julian Lis
271
(2,45%)
-
2
Alicja Biczysko
407
(3,69%)
-
4
Kamila Małgorzata Przybyszewska
214
(1,94%)
-
5
Andrzej Tomasz Domagała
197
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
4
Barbara Janina Jeleń
75
(0,68%)
-
2
Marcin Tomasz Zębala
147
(1,33%)
-
3
Monika Elżbieta Motyczyńska
91
(0,82%)
-
5
Mirosław Chmiel
71
(0,64%)
-
1
Anna Józefa Chrzanowska
340
(3,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
4
Jolanta Anna Prokop
61
(0,55%)
-
3
Małgorzata Irena Wojasińska
69
(0,62%)
-
2
Piotr Skulik
381
(3,45%)
-
1
Jacek Stanisław Regucki
748
(6,77%)
-
5
Mirosław Grzegorz Dej
176
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
4
Tadeusz Stanisław Wróblewski
33
(0,30%)
-
1
Krzysztof Bartłomiej Pluciński
142
(1,29%)
-
2
Anna Stanisława Bieniecka
72
(0,65%)
-
3
Jolanta Sylwia Urynowicz
35
(0,32%)
-
5
Elżbieta Katarzyna Nowak
76
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Szczęśniak
149
(1,35%)
-
4
Sabina Monika Trela-Kurzydło
45
(0,41%)
-
1
Włodzimierz Wiktor Okrajek
1 630
(14,76%)
-
3
Grażyna Stanisława Gajoch
321
(2,91%)
-
5
Krzysztof Janusz Malik
703
(6,37%)
Okręg 4
Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Skała, Sułoszowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Franciszek Duda
407
(2,48%)
-
2
Leszek Ryszard Dolny
1 092
(6,67%)
-
5
Joanna Bożena Jankowska
211
(1,29%)
-
4
Wioletta Kmita
466
(2,84%)
-
6
Aneta Agnieszka Duda
772
(4,71%)
-
1
Marek Piekara
3 708
(22,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Józef Grzyb
719
(4,39%)
-
1
Piotr Marian Opalski
1 152
(7,03%)
-
3
Ewelina Barbara Pogan
94
(0,57%)
-
6
Wiesław Paweł Pobędza
111
(0,68%)
-
4
Barbara Teresa Hanarz
74
(0,45%)
-
5
Edyta Anna Stojewska
129
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
1
Tadeusz Nabagło
2 397
(14,63%)
-
3
Joanna Pawlik
279
(1,70%)
-
2
Kazimierz Andrzej Mostek
113
(0,69%)
-
4
Adam Łukasz Dusza
178
(1,09%)
-
6
Karolina Teresa Przywora
39
(0,24%)
-
5
Zofia Kaleta
122
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
5
Sławomir Władysław Ptasiński
38
(0,23%)
-
2
Monika Katarzyna Świątek
247
(1,51%)
-
3
Robert Tomasz Luty
103
(0,63%)
-
4
Grzegorz Tomasz Siuta
42
(0,26%)
-
1
Elżbieta Małgorzata Synowiec
165
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
4
Iwona Marta Szczurek
32
(0,20%)
-
6
Bogusław Wiesław Kurek
299
(1,82%)
-
5
Teresa Katarzyna Kalęba
34
(0,21%)
-
1
Justyna Mularczyk
287
(1,75%)
-
3
Krzysztof Józef Jaśko
53
(0,32%)
-
2
Lucjan Goraj
776
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Trzcionka
1 532
(9,35%)
-
6
Zbigniew Antoni Tomaszek
102
(0,62%)
-
3
Dorota Ewa Babiuch
180
(1,10%)
-
5
Teodozja Kafel
122
(0,74%)
-
2
Kazimierz Pasternak
244
(1,49%)
-
4
Kazimiera Wójcik
65
(0,40%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bożena Elżbieta Baster
371
(2,81%)
-
1
Wojciech Łukasz Pałka
3 302
(24,99%)
-
2
Adam Jan Ślusarczyk
658
(4,98%)
-
5
Mariola Bernardyna Woźniak
356
(2,69%)
-
3
Andrzej Józef Furmanik
476
(3,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Franciszek Małodobry
1 525
(11,54%)
-
5
Zenon Hrycaniuk
170
(1,29%)
-
2
Stanisława Zofia Grzęda
1 377
(10,42%)
-
4
Zbigniew Krzysztof Baran
125
(0,95%)
-
3
Barbara Święszek
238
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
4
Wiesław Dzidek
342
(2,59%)
-
2
Klaudia Maria Węgrzyn
716
(5,42%)
-
1
Janina Teresa Lasoń
906
(6,86%)
-
3
Janusz Grzegorz Mitka
337
(2,55%)
-
5
Stanisław Kaczor
77
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
3
Kamil Korzeniak
44
(0,33%)
-
1
Kamil Antoni Woźniak
92
(0,70%)
-
2
Krystyna Kękuś
52
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Elżbieta Urszula Rozmus
98
(0,74%)
-
1
Jerzy Włodzimierz Wnęk
1 408
(10,66%)
-
3
Anna Wójcik
128
(0,97%)
-
5
Janusz Pudełko
208
(1,57%)
-
2
Katarzyna Helena Mitka
205
(1,55%)
Okręg 6
Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Goraj
2 306
(11,80%)
-
2
Wojciech Tadeusz Karwat
1 336
(6,84%)
-
3
Dorota Anna Dyras
511
(2,62%)
-
6
Joanna Maria Pasek
423
(2,17%)
-
4
Marek Płonka
388
(1,99%)
-
7
Halina Anna Dymek
571
(2,92%)
-
5
Rafał Sylwester Litewka
324
(1,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wojciech Bosak
3 404
(17,42%)
-
4
Anna Barbara Rosa
484
(2,48%)
-
5
Wojciech Jan Patecki
391
(2,00%)
-
2
Marcin Tadeusz Dyna
375
(1,92%)
-
6
Grażyna Kozioł
236
(1,21%)
-
3
Katarzyna Agata Stadnik
686
(3,51%)
-
7
Andrzej Marian Klimczak
211
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
6
Elżbieta Bożena Okarma
244
(1,25%)
-
3
Anna Karolina Herezy
96
(0,49%)
-
5
Robert Sławomir Doniec
146
(0,75%)
-
7
Beata Magdalena Trześniewska
43
(0,22%)
-
1
Jarosław Piotr Raźny
2 237
(11,45%)
-
2
Joanna Edyta Patej
196
(1,00%)
-
4
Jarosław Zbigniew Sadowski
216
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
2
Ryszard Nawara
311
(1,59%)
-
1
Anna Barbara Sieńko
935
(4,79%)
-
5
Jacek Stanisław Sokół
177
(0,91%)
-
3
Marek Leszek Jurczyk
37
(0,19%)
-
4
Dorota Kwaśniewicz-Michalik
46
(0,24%)
-
6
Anna Angelika Rzepka-Calik
64
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
3
Klaudia Anna Potyran
51
(0,26%)
-
7
Paweł Maciej Krawczyk
149
(0,76%)
-
1
Iwona Krystyna Szostek-Wierzbicka
690
(3,53%)
-
6
Edyta Bogusława Krzysztofik
14
(0,07%)
-
2
Marcin Wiesław Nowak
285
(1,46%)
-
5
Patrycja Agnieszka Abramowicz
45
(0,23%)
-
4
Krzysztof Jan Moryś
129
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Czesław Latos
88
(0,45%)
-
6
Maria Rozalia Gorzkowska-Mbeda
86
(0,44%)
-
4
Stanisław Józef Czaplak
79
(0,40%)
-
1
Krystyna Joanna Janecka
993
(5,08%)
-
7
Adam Mikołaj Nogieć
110
(0,56%)
-
5
Teresa Bąbka
358
(1,83%)
-
3
Monika Natalia Kwaczała
66
(0,34%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Stanisław Gębala
1 849
(11,38%)
-
2
Arkadiusz Marek Wrzoszczyk
2 363
(14,54%)
-
3
Jolanta Elżbieta Franczuk
626
(3,85%)
-
7
Rafał Stanisław Szczypczyk
677
(4,17%)
-
4
Karolina Bogacz
259
(1,59%)
-
5
Michał Paweł Kozik
453
(2,79%)
-
6
Lucyna Czopek
302
(1,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Paweł Krupa
2 050
(12,61%)
-
3
Kazimiera Woźniak
198
(1,22%)
-
5
Wojciech Krzysztof Machnik
42
(0,26%)
-
2
Anna Agata Wąsowicz
1 277
(7,86%)
-
7
Robert Piotr Pustelnik
131
(0,81%)
-
6
Ewa Urszula Jankowicz
59
(0,36%)
-
4
Wawrzyniec Andrzej Ożóg
120
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
3
Zofia Jakubowska
108
(0,66%)
-
1
Paweł Marian Kolasa
1 437
(8,84%)
-
2
Lidia Pycińska
206
(1,27%)
-
4
Halina Janina Buchowska
300
(1,85%)
-
7
Marek Stefan Poniedziałek
111
(0,68%)
-
6
Daniel Sławomir Wilk
103
(0,63%)
-
5
Urszula Osielczak
81
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
1
Artur Piotr Wątor
907
(5,58%)
-
4
Adam Jacek Bartusik
50
(0,31%)
-
2
Grzegorz Aleksander Hajto
53
(0,33%)
-
5
Anna Maria Szwabowska
337
(2,07%)
-
3
Jadwiga Józefa Niedbała
107
(0,66%)
-
7
Grzegorz Paweł Gruca
155
(0,95%)
-
6
Agnieszka Dorota Zając
57
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
5
Danuta Gawor
11
(0,07%)
-
3
Paweł Łukasz Zagórski
55
(0,34%)
-
6
Artur Władysław Knecht
19
(0,12%)
-
2
Klaudia Justyna Badura
75
(0,46%)
-
1
Sławomir Jan Seraczyn
50
(0,31%)
-
4
Anna Barbara Płonka
83
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Żak
604
(3,72%)
-
7
Zdzisław Opyrchał
56
(0,34%)
-
4
Stanisław Józef Lelek
113
(0,70%)
-
1
Bogdan Wojciech Bogdali
413
(2,54%)
-
5
Katarzyna Monika Okarmus
75
(0,46%)
-
3
Anna Stec
211
(1,30%)
-
6
Grażyna Maria Żmudka
69
(0,42%)
Okręg 8
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Romana Lucyna Maziej-Niewczas
1 539
(12,45%)
-
2
Michał Bronisław Całek
1 192
(9,64%)
-
4
Robert Jan Łuczkoś
245
(1,98%)
-
5
Marzena Błażejak
339
(2,74%)
-
3
Maciej Jerzy Rajpolt
636
(5,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Bożena Maria Bogucka
407
(3,29%)
-
5
Marek Maciejowski
402
(3,25%)
-
2
Łukasz Władysław Matysiak
428
(3,46%)
-
1
Marian Jerzy Janicki
1 587
(12,83%)
-
4
Agnieszka Jasiówka
222
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
-
1
Alicja Barbara Wójcik
1 361
(11,01%)
-
2
Barbara Jadwiga Kowalik
316
(2,56%)
-
4
Jadwiga Kołodzińska
231
(1,87%)
-
3
Dariusz Piotr Kruk
247
(2,00%)
-
5
Artur Łukasz Czerwiec
258
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
-
4
Dorota Dąbrowska
75
(0,61%)
-
1
Wojciech Zegzda
279
(2,26%)
-
3
Grzegorz Mirosław Zięba
331
(2,68%)
-
2
Anna Janina Kwaśniewicz
57
(0,46%)
-
5
Mateusz Łukasz Śliwiński
153
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
-
3
Katarzyna Paulina Jangrot
28
(0,23%)
-
2
Rafał Jakub Lega
59
(0,48%)
-
5
Tomasz Teodor Kaniowski
27
(0,22%)
-
1
Wiesław Marek Woch
514
(4,16%)
-
4
Katarzyna Barbara Kasprzyk
71
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Bartłomiej Andrzej Szczoczarz
904
(7,31%)
-
2
Anna Matuła
82
(0,66%)
-
1
Gabriela Renata Kucharska
180
(1,46%)
-
3
Grzegorz Paweł Mytnik
84
(0,68%)
-
5
Agnieszka Anna Zawierta
111
(0,90%)