Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Grudzielec, Grudzielec Nowy
Pokaż więcej
Sylwia Monika Ciężka-Matuszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
0
(0,00%)
Okręg 2
sołectwa: Bugaj, Koryta
Pokaż więcej
Jacek Henryk Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
124
(86,71%)
Jakub Kacper Mrozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA MROZKA
19
(13,29%)
Okręg 3
sołectwo Ligota
Pokaż więcej
Wojciech Kulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KULASA
147
(46,67%)
Bogumiła Stanisława Jopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
54
(17,14%)
Wiesława Barbara Poterek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA POKOLENIA
114
(36,19%)
Okręg 4
sołectwo Korytnica
Pokaż więcej
Krystyna Dyczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
75
(28,09%)
Maciej Cicharzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA POKOLENIA
91
(34,08%)
Anna Teresa Kolenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA
83
(31,09%)
Norbert Marcin Mrozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA MROZKA
18
(6,74%)
Okręg 5
sołectwa: Bieganin, Głogowa, Drogosław, Józefów
Pokaż więcej
Jerzy Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
126
(33,69%)
Wiesława Maria Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY LIS
126
(33,69%)
Mateusz Józef Chmielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA JÓZEFA CHMIELARZA - ROZWÓJ, AKTYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, KOMPETENCJE, OTWARTOŚĆ
122
(32,62%)
Okręg 6
sołectwa: Moszczanka, Skrzebowa
Pokaż więcej
Karol Dominik Marszał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
0
(0,00%)
Okręg 7
Miasto Raszków ulice: Rynek, Jarocińska, Kaliska, Pleszewska, Kościelna, Koźmińska, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa
Pokaż więcej
Halina Maria Kądziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KULASA
90
(27,11%)
Andrzej Matyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
242
(72,89%)
Okręg 8
Miasto Raszków ulice: Ostrowska, Orpiszewska, Krótka, Piaskowa, Owocowa, Kwiatowa, Długa, Jasna, Leśna, Łagodna, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Środkowa, Żwirowa, Wiśniowa, Południowa, Pogodna, Krotoszyńska, Wodna, Wałowa
Pokaż więcej
Włodzimierz Marian Jędrzejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
0
(0,00%)
Okręg 9
Miasto Raszków ulice: Polna, Powstańców Wielkopolskich, 3 - go Maja, Jagiellonów, Janusza Korczaka, Ogrodowa
Pokaż więcej
Halina Będzieszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
0
(0,00%)
Okręg 10
sołectwa: Jaskółki, Jelitów
Pokaż więcej
Agnieszka Maria Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
135
(52,33%)
Łucja Karolewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
123
(47,67%)
Okręg 11
sołectwa: Janków Zaleśny, Sulisław, Niemojewiec, Walentynów
Pokaż więcej
Leszek Stanisław Petniakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
209
(45,93%)
Kajetan Andrzej Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA
246
(54,07%)
Okręg 12
sołectwa: Przybysławice, Pogrzybów
Pokaż więcej
Eugenia Maria Przygoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
241
(48,79%)
Jacek Jan Domagała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
253
(51,21%)
Okręg 13
sołectwa: Rąbczyn, Szczurawice
Pokaż więcej
Gabriela Jadwiga Sznajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
216
(65,26%)
Mateusz Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA
115
(34,74%)
Okręg 14
sołectwo Radłów ulice: Wiejska, Wojska Polskiego, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Morelowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Poziomkowa
Pokaż więcej
Karolina Magdalena Budziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RADŁOWA
184
(53,03%)
Jan Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
163
(46,97%)
Okręg 15
sołectwo Radłów ulice: Kasztanowa, Lamkowa, Leśna, Żwirowa, Nowa, Piaskowa, Spacerowa, Krotoszyńska, Polna, Błękitna, Osiedle Robotnicze, Rolna, Seledynowa, Skośna, Tęczowa, Zielona, Złocista, Krótka, Lazurowa, Purpurowa
Pokaż więcej
Kazimierz Giwerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA
0
(0,00%)