Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Bobolicka, Boczna, Klonowa, Korczaka, Lipowa, Przytorze, Stawna, Strumykowa, Świerczewo, Zacisze, Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Pietras
90
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Grzegorz Trafny
45
(13,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Daniel Jarosław Werner
210
(60,87%)
Okręg 2
Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Doktora Bernarda Pietrzaka, Dworcowa, Gradowe Wzgórze, Kolejowa, Koszalińska, Magazynowa, Mokra, Polna, Różana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Przemysław Szelerski
158
(53,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Kamila Oborowska
19
(6,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Krzysztof Andrzej Ciuła
121
(40,60%)
Okręg 3
Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Cicha, Cmentarna, Rybna, Rynek Miejski, Wolności, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Gabriela Knut-Potocznik
110
(44,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Józef Jerzy Wilk
135
(55,10%)
Okręg 4
Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Leśna, Mariańskie Wzgórze, Młodzieżowa, Partyzancka, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
-
13
Piotr Wodyk
86
(30,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Patryk Franciszek Grzelewski
52
(18,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Marta Wisłocka
60
(21,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Bogdan Liberra
81
(29,03%)
Okręg 5
Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Grabowa, Jana Pawła II, Młyńska, Ogrodowa, Plac Mestwina, Podmiejska, Sławieńska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Waldemar Maruszewski
106
(40,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dawid Artur Kowalik
33
(12,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Dorota Magdalena Wójcicka-Popowicz
121
(46,54%)
Okręg 6
sołectwa: Bożenice, Buszyno, Krąg
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Ewa Hełminiak-Soliwodzka
12
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Andrzej Margielewski
109
(51,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Marek Michał Łysko
92
(43,19%)
Okręg 7
sołectwa: Nowy Żelibórz, Rzeczyca Wielka, Stary Żelibórz, Warblewo, Wielin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
-
13
Irena Krystyna Wrzesińska
33
(14,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Katarzyna Dzierżyńska
80
(36,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Marcin Augustyn
25
(11,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ
-
15
Jerzy Dworakowski
32
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Sylwia Mieczysława Lebioda
52
(23,42%)
Okręg 8
sołectwa: Gołogóra, Kępiny oraz miejscowość Żydowo od Nr 107 do Nr 128
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Jerzy Krzysztof Landowski
106
(61,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MĄDRZE I SPRAWNIE MAREK PIETRZAK
-
17
Marek Piotr Pietrzak
65
(38,01%)
Okręg 9
Sołectwo Żydowo, z tym że miejscowość Żydowo od Nr 1 do 106 i od Nr 129 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Zubrzycka
92
(41,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Janusz Krzysztof Parszczyński
128
(58,18%)
Okręg 10
sołectwa: Cetuń, Chocimino, Rosocha, Wietrzno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
-
13
Feliks Gabriel Kostrzak
57
(20,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Anna Izabela Miszczak
30
(10,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ
-
15
Grzegorz Jerzy Grabowski
47
(16,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Agnieszka Katarzyna Zelik
146
(52,14%)
Okręg 11
sołectwa: Bukowo, Domachowo, Świerczyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
-
13
Maria Urszula Pokorska
94
(35,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Dąbrowski
80
(29,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Elżbieta Dorota Pawłowska
93
(34,83%)
Okręg 12
sołectwa: Dadzewo, Jacinki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Wioleta Joanna Konieczna
0
(0,00%)
Okręg 13
sołectwo: Nacław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ilona Urszula Skupińska
30
(15,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Piotr Łukasz Kantorski
21
(10,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ
-
15
Mirosław Czesław Gajek
97
(49,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Elżbieta Czesława Zielińska
49
(24,87%)
Okręg 14
sołectwa: Garbno, Karsinka, Rekowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ
-
14
Katarzyna Ewelina Michalczyk-Kot
46
(29,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Danuta Greve
26
(16,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Paweł Józef Litwin
83
(53,55%)
Okręg 15
sołectwa: Kościernica, Krytno, Powidz, Sowinko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW
-
12
Andrzej Ryłyk
0
(0,00%)