Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Choczewo-część: ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Jeziorna, ul. Krótka, ul. Leszczynowa, ul. Olchowa, ul. Piaskowa, ul. Piwna, ul. Pucka, ul. Wierzbowa, ul. Wojska Polskiego. Łętówko
Pokaż więcej
Ewa Joanna Świtała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
89
(34,77%)
Mariusz Kwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
31
(12,11%)
Violetta Gabryelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
136
(53,13%)
Okręg 2
Sołectwo Choczewo-część: ul. Bałtycka, ul. Kowalewskiego, ul. Kusocińskiego, ul. Pierwszych Osadników, ul. Szkolna, Osada Leśna
Pokaż więcej
Dariusz Krzysztof Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
63
(32,64%)
Krzysztof Adam Łasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
130
(67,36%)
Okręg 3
Sołectwo Choczewo-część: ul. Chmielna, ul. Konopnickiej, ul. Kościuszki, ul. Lisia, ul. Łąkowa, ul. Łowiecka, ul. Matejki, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Prusa, ul. Reymonta, ul. Różana, ul. Świerkowa
Pokaż więcej
Patryk Łukasz Wendrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
144
(57,37%)
Zbigniew Sarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
107
(42,63%)
Grzegorz Karmazy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "AKTYWNA GMINA"
0
(0%)
Okręg 4
Sołectwo Kierzkowo: Kierzkowo (Blachówko, Jabłonowice, Karczemka Kierzkowska), Osieki Lęborskie
Pokaż więcej
Justyna Beata Fleming
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
74
(38,95%)
Danuta Płonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
38
(20,00%)
Sabina Fleming
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
78
(41,05%)
Okręg 5
Sołectwo Starbienino: Lublewko, Lublewo Lęborskie, Starbienino
Pokaż więcej
Adam Grzegorz Krampikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
30
(15,63%)
Adrian Roman Hintzke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
72
(37,50%)
Michał Łukasz Zielaskiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
90
(46,88%)
Okręg 6
Sołectwo Kopalino: Kopalino, Lubiatowo (Szklana Huta)
Pokaż więcej
Mariusz Jan Dudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
37
(19,07%)
Sylwia Ewa Leśnik-Oleszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
107
(55,15%)
Jakub Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ
50
(25,77%)
Okręg 7
Sołectwo Choczewko: Choczewko, Kurowo
Pokaż więcej
Sylwia Wioletta Kropidłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
86
(52,76%)
Arkadiusz Tadeusz Ceynowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
77
(47,24%)
Okręg 8
Sołectwo Łętowo: Gardkowice, Karczemka Gardkowska, Łętowo
Pokaż więcej
Tomasz Norbert Zienke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
47
(27,98%)
Radosław Krzysztof Zienke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
121
(72,02%)
Okręg 9
Sołectwo Słajkowo: Przebendowo (Przebendówko), Słajkowo, Żelazno Sołectwo Borkowo Lęborskie: Borkowo Lęborskie (Borkówko)
Pokaż więcej
Teresa Lademan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
107
(52,71%)
Wiesław Piotr Bobkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
16
(7,88%)
Franciszek Andrzej Fleming
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
80
(39,41%)
Okręg 10
Sołectwo Zwartówko-część: Zwartowo
Pokaż więcej
Anna Maria Hinz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
38
(29,01%)
Marek Tomasz Koszałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
29
(22,14%)
Wiesław Grzegorz Erdmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
64
(48,85%)
Okręg 11
Sołectwo Zwartówko-część: Zwartówko, Zwarcienko Sołectwo Gościęcino
Pokaż więcej
Bożena Wzorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
46
(43,81%)
Grażyna Aniela Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
26
(24,76%)
Marian Marek Liszniański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
33
(31,43%)
Okręg 12
Sołectwo Słajszewo: Biebrowo, Słajszewo
Pokaż więcej
Jurek Jędruch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
35
(30,70%)
Emilia Bogumiła Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
12
(10,53%)
Marek Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
67
(58,77%)
Okręg 13
Sołectwo Jackowo
Pokaż więcej
Przemysław Patryk Strycharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
46
(38,02%)
Marzena Beata Drewa-Kierznikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
75
(61,98%)
Okręg 14
Sołectwo Ciekocino: Ciekocino, Ciekocinko
Pokaż więcej
Krzysztof Waloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
18
(14,75%)
Dominika Kazimiera Kuberska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO "RAZEM PO LEPSZE JUTRO"
2
(1,64%)
Grzegorz Czesław Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
102
(83,61%)
Okręg 15
Sołectwo Sasino: Sasino (Białka, Osetnik, Krzesiniec, Sasiniec, Zielonka)
Pokaż więcej
Bronisław Paweł Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
83
(37,05%)
Jolanta Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CHOCZEWO
141
(62,95%)