Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ryńsk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Jarantowice, Stanisławki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Marian Makowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Sitno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kinga Dyląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Myśliwiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Stanisław Gruszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Wałycz: ul. Aleksandra Dąmbskiego, ul. Lecha Mączyńskiego, ul. Myśliwiecka, ul. Zygmunta Działowskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Stanisław Cisło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Jaworze, Sołectwo Wałycz: ul. Dębowa, ul. Jęczmienna, ul. Kętrzyńskiego kolejne numery parzyste od nr 24 do nr 40, ul. Klonowa, ul. Owsiana, ul. Przemysłowa, ul. Pszenna, ul. Słoneczna numery nieparzyste od nr 1 do końca, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Marek Zarębski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Cymbark

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Marian Bober

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Łabędź

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Józef Sobczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Czystochleb

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogumiła Iwona Karczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Małe Radowiska, Wałyczyk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Sylwester Piątkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Zieleń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Stefan Gerc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    55 (30,22%)

    Kamil Marek Radzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMIL RADZKI

    127 (69,78%)

    Okręg 11

    Sołectwo Pływaczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Buchalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Przydwórz, Trzcianek, Trzciano

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Stanisław Czerwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Ryńsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Henryk Guściora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Ludowice, Orzechówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Stefania Szcząchor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Orzechowo, Węgorzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Bieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

    0 (0,00%)