Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bukowo
Pokaż więcej
Stanisław Jacek Onyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
57
(60,64%)
Justyna Dominika Groszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
31
(32,98%)
Andrzej Mirosław Janas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6
(6,38%)
Okręg 2
Sołectwo Dębiniec
Pokaż więcej
Sonia Katarzyna Piecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
37
(34,26%)
Klaudia Agnieszka Reinert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
66
(61,11%)
Ewelina Anna Dyczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(4,63%)
Okręg 3
Sołectwo Grabczok wraz z przysiółkiem Mańczok, Sołectwo Okoły wraz z przysiółkami Czarna Woda i Kupilas
Pokaż więcej
Klaudia Beata Gustaw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
66
(52,38%)
Katarzyna Beata Michaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
45
(35,71%)
Joanna Maria Filip
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(4,76%)
Justyna Anna Kołkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
9
(7,14%)
Okręg 4
Sołectwo Grabice wraz z przysiółkiem Kęszyce, Wieś Święciny, Sołectwo Młodnik, Sołectwo Radomierowice
Pokaż więcej
Władysław Jan Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
91
(43,33%)
Violetta Maria Guschall
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
89
(42,38%)
Ewa Bożena Fortuna - Ptasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,29%)
Okręg 5
Sołectwo Kały
Pokaż więcej
Ryszard Feliks Ryczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
33
(27,27%)
Wojciech Dominik Hasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
61
(50,41%)
Hubert Krzysztof Stiller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
27
(22,31%)
Okręg 6
Sołectwo Murów ulice: Dworcowa, Kolejowa, Księdza Soremby, Robotnicza, Tartaczna, Wolności od Nr 41 do końca
Pokaż więcej
Beata Wioletta Hombek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
31
(19,62%)
Piotr Siekierka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
71
(44,94%)
Martyna Joanna Blak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(10,76%)
Ireneusz Piotr Piegza
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
39
(24,68%)
Okręg 7
Sołectwo Murów ulice: Lipowa, Myśliwska
Pokaż więcej
Henryk Jerzy Gaweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
22
(19,47%)
Maciej Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
73
(64,60%)
Halina Kijas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
18
(15,93%)
Okręg 8
Sołectwo Murów ulice: Nowa, Polna, Parkowa, Słoneczna, Wolności od nr 1 do nr 21
Pokaż więcej
Robert Krzysztof Wantuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
88
(55,00%)
Barbara Maria Proth
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
36
(22,50%)
Marek Makarewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
36
(22,50%)
Okręg 9
Sołectwo Murów ulice: Krótka, Wolności od nr 22 do nr 40
Pokaż więcej
Kazimierz Kuca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
42
(30,22%)
Jolanta Barbara Kasprzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
26
(18,71%)
Sebastian Grzegorz Nowicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
71
(51,08%)
Okręg 10
Sołectwo Nowe Budkowice
Pokaż więcej
Przemysław Antoni Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
71
(55,47%)
Lidia Teresa Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
57
(44,53%)
Okręg 11
Sołectwo Stare Budkowice ulice: Gburska, Ogrodowa, Opolska, Targowa, Wołczyńska
Pokaż więcej
Karol Łukasz Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
75
(50,68%)
Hubert Alojzy Szichta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
72
(48,65%)
Dorota Gabriela Woźnik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1
(0,68%)
Okręg 12
Sołectwo Stare Budkowice ulice: Grabicka, Zagwiździańska, przysiółek Morcinek, kolonia Wojszyn
Pokaż więcej
Veronika Grega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
36
(20,93%)
Antonina Maria Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
136
(79,07%)
Okręg 13
Sołectwo Stare Budkowice ulice: Młyńska, Młyńska Góra, Oleska, Stawowa
Pokaż więcej
Stanisław Józef Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
79
(49,07%)
Michał Hubert Golenia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
73
(45,34%)
Krzysztof Roman Piegza
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
9
(5,59%)
Okręg 14
Sołectwo Zagwiździe ulice: Górki, Leśna, Murowska, Wspólna
Pokaż więcej
Anna Kuczera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
74
(40,00%)
Karina Anna Lorenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
28
(15,14%)
Krystian Józef Warzyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
68
(36,76%)
Klaudiusz Szkudlarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2
(1,08%)
Lucyna Łęgowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
13
(7,03%)
Okręg 15
Sołectwo Zagwiździe ulice: Grabicka, Jełowska, Lipowa, Łubniańska, Stawowa
Pokaż więcej
Janusz Piotr Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW
47
(30,13%)
Beata Helena Schilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
24
(15,38%)
Adrian Waldemar Kliscz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
51
(32,69%)
Marzena Szadkowska - Szkudlarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(2,56%)
Aurelia Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
30
(19,23%)