Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo DĄBROWA – część, ulice: AKACJOWA, BYDGOSKA, CICHA, KASZTANOWA, LIPOWA
Pokaż więcej
Stanisław Mieczysław Sochaczewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(45,00%)
Elżbieta Maria Milczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(55,00%)
Okręg 2
Sołectwo DĄBROWA – część, ulice: CENTRALNA, MOGILEŃSKA, SPORTOWA
Pokaż więcej
Adrianna Magdalena Zemke
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
27
(24,77%)
Waldemar Ryszard Sośnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(75,23%)
Okręg 3
Sołectwo DĄBROWA – część, ulice: PARKOWA, SŁONECZNA, SZKOLNA, TOPOLOWA
Pokaż więcej
Eugeniusz Grzegorz Chrzanowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(28,70%)
Władysław Domagalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(71,30%)
Okręg 4
Sołectwo DĄBROWA – część, ulice: DWORCOWA, PAŁUCKA, WIŚNIOWA
Pokaż więcej
Sławomir Tomasz Fiuta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
13
(12,15%)
Marek Krzysztof Cyrok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(87,85%)
Okręg 5
Sołectwo PARLIN – część miejscowości Parlin: nr od 1 do 39 i od 64 do końca
Pokaż więcej
Patrycja Maria Zasadzka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
46
(46,46%)
Konrad Szary
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(53,54%)
Okręg 6
Sołectwo PARLIN – część miejscowości Parlin: nr od 40 do 63
Pokaż więcej
Danuta Koziołkiewicz - Fiuta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(32,43%)
Andrzej Cywiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(67,57%)
Okręg 7
Sołectwo PARLINEK
Pokaż więcej
Joanna Dados
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(31,00%)
Marta Zofia Błaszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(69,00%)
Okręg 8
Sołectwa: SĘDOWO, SUCHARZEWO
Pokaż więcej
Magdalena Krukowska - Meszyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
23
(15,54%)
Jan Zastawny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(49,32%)
Dorota Kusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(35,14%)
Okręg 9
Sołectwa: MIERUCIN, MIERUCINEK
Pokaż więcej
Katarzyna Rutowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(24,32%)
Łukasz Majka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(31,08%)
Szymon Rutowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(44,59%)
Okręg 10
Sołectwo KRZEKOTOWO
Pokaż więcej
Julia Maria Zielińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa BIAŁE BŁOTA, SŁABOSZEWO
Pokaż więcej
Zenon Józef Bergmann
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo MOKRE
Pokaż więcej
Magdalena Domieracka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(45,65%)
Grzegorz Władysław Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(54,35%)
Okręg 13
Sołectwa: SŁABOSZEWKO, SZCZEPANKOWO
Pokaż więcej
Marcin Łukasz Błachut
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
33
(24,09%)
Elżbieta Maria Kosicka - Buczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(75,91%)
Okręg 14
Sołectwo SZCZEPANOWO-część, ulice: BRZOZOWA, GAJOWA, KWIATOWA, KALINOWA, MODRZEWIOWA, MORELOWA, WIKTOROWSKA, WIŚNIOWA, ŻNIŃSKA
Pokaż więcej
Magdalena Kudła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo SZCZEPANOWO – część, ulice: BARCIŃSKA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KS. MICHAŁA RÓLSKIEGO, LEŚNA, OGRODOWA, SZEROKA, SZKOLNA, WAPIENNA, WIERZBOWA, WODNA
Pokaż więcej
Oskar Michał Wróblewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(53,73%)
Paweł Rochowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(46,27%)