Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Pilzno-ulice: Armii Krajowej, 3 Maja, Ducha, Józefczyka, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Księdza Wilka, Leśna, Marycjusza, Niepodległości, Reja, Reymonta, Skłodowskiej, Osiedlowa, Kosynierów, Generała Andersa, Partyzantów, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Łukasz Jacek Ździebło
288
(37,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Maciej Jacek Słabosz
168
(22,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Józef Gawlik
303
(39,92%)
Okręg 2
Pilzno-ulice: Akacjowa, Koprowskiego, Kwiatowa, Legionów, Ogrodowa, Pana Tadeusza, Różana, Słoneczna, Witosa, Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Tomasz Grzegorz Świerczek
162
(33,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Jerzy Józef Curyło
239
(48,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edward Sztaba
89
(18,16%)
Okręg 3
Pilzno-ulice: Cicha, Grodzka, Grywałdzka, Kilińskiego, Kraszewskiego, Mickiewicza, Paderewskiego, Petrycego, Rynek, Słowackiego, Sobieskiego, Spółdzielcza, Zielona, Kapuścińskiego, Stefana Bastyra, Żołnierzy Wolnej Polski, Środkowa, Błonia, Zygmunta Mazepy, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Agnieszka Elżbieta Pachoł
137
(29,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE PILZNO
-
18
Michał Jan Skopek
55
(11,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Anna Renata Boroń
82
(17,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Marian Pieczonka
186
(40,43%)
Okręg 4
Pilzno-ulice: Bujnowskiego, Dąbrowskiego, Grottgera, Karmelicka, Kochanowskiego, Kopernika, Króla Kaszubskiego, Księdza Ściegiennego, Lwowska, Nowa, Podwale, Polna, Staszica, Traugutta, Węgierska, Żeromskiego, Zygmunta Pawlusa, Stanisława Westwalewicza, Św. Jakuba, Szczeklika
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Andrzej Wojciech Dudek
223
(46,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Michalina Józefa Kmiecik
43
(8,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Paweł Brzęczek
218
(45,04%)
Okręg 5
Strzegocice, Bielowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Beata Teresa Soprych
325
(49,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Stanisław Fediów
130
(19,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Socha
198
(30,32%)
Okręg 6
Dobrków, Gołęczyna, Mokrzec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Czesław Jan Ziaja
231
(37,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Grażyna Monika Lebiedź
156
(25,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Piotr Ziaja
230
(37,28%)
Okręg 7
Gębiczyna, Jaworze Dolne, Połomia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE PILZNO
-
18
Stanisław Bernard Szpak
40
(14,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Rębiś
245
(85,96%)
Okręg 8
Jaworze Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Ryszard Wacław Wadas
118
(42,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Srebro
159
(57,40%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Łukasz Józef Sok
262
(37,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Andrzej Zdzisław Rusin
203
(28,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Jan Pękala
241
(34,14%)
Okręg 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Jerzy Janusz Cichowski
219
(29,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Marcin Grzegorz Łysek
53
(7,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Jakub Miczek
468
(63,24%)
Okręg 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Czesław Stanisław Buras
609
(84,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Teresa Czyrnia
111
(15,42%)
Okręg 12
Machowa, Podlesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Jan Strzała
314
(62,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Józef Buras
53
(10,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Stanisław Ziaja
137
(27,18%)
Okręg 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Paweł Piotr Szewczyk
282
(56,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksandra Anna Górzan
219
(43,71%)
Okręg 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Paweł Stanisław Bożek
318
(60,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY PILZNO
-
20
Wiesław Ciszczoń
90
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Adam Papiernik
120
(22,73%)
Okręg 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PILZNO
-
19
Marcin Andrzej Potempa
384
(73,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Kazimierz Drozd
136
(26,15%)