Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Polska Cerekiew

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Ciężkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Anna Leżała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: 1 Maja, Młyńska, 20 Października, Nowa Kolonia, Stara Droga

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Maria Piela - Łatka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Ciepłodolska, Dworcowa, Karola Miarki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Agnieszka Waloszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    49 (50,52%)

    Sybilla Elżbieta Latusek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    48 (49,48%)

    Okręg 4

    Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Zamkowa, Ligonia, Raciborska, Kościuszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Norbert Antoni Majnusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    77 (79,38%)

    Katarzyna Raczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    20 (20,62%)

    Okręg 5

    Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Kozielska, Konarskiego, Pawła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Henryk Kołeczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    63 (57,80%)

    Karina Elżbieta Sojka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    46 (42,20%)

    Okręg 6

    Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Rynek, Szkolna, Michalika, Pocztowa, Powstańców

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Brygida Barbara Piegsa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    47 (58,02%)

    Mateusz Kłosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    34 (41,98%)

    Okręg 7

    Sołectwo Jaborowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joachim Józef Zemełka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Ligota Mała, Sołectwo Połowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygfryd Józef Adam

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    35 (46,67%)

    Klaudiusz Adam Widera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    40 (53,33%)

    Okręg 9

    Sołectwo Dzielawy, Sołectwo Witosławice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rajmund Emanuel Komorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    93 (75,61%)

    Antoni Moskwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    30 (24,39%)

    Okręg 10

    Sołectwo Grzędzin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Feliks Harz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Wronin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Antoni Składny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Łaniec, Sołectwo Koza, Sołectwo Mierzęcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Wawrzynek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    68 (86,08%)

    Adrian Janusz Krautwurst

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    11 (13,92%)

    Okręg 13

    Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 1 do nr 57, ul. Szkolna, Zielona, Cicha, Górska, Topolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Antoni Teister

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 58 do nr 90, ul Parkowa, Wodna, Kościelna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roland Syrzysko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    58 (68,24%)

    Joachim Piegza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    27 (31,76%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 91 do końca, Dworcowa, Polna, Krótka, Stawowa, Ostrowska, Raciborska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alfons Laurencjusz Schurgacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    79 (70,54%)

    Adrian Grzegorz Kochoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA

    33 (29,46%)