Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Galewice ulice: Krótka, Polna, Południowa, Targowa Sołectwo Niwiska: wieś Niwiska
Pokaż więcej
Andrzej Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,05%)
Kazimierz Józef Pilarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(47,62%)
Łukasz Tomasz Szaflik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
91
(43,33%)
Okręg 2
Sołectwa Galewice i Galewice A ulice: Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Szkolna
Pokaż więcej
Ireneusz Gabryel Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(19,46%)
Jerzy Józef Karsznia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(43,97%)
Marzena Zuzanna Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
94
(36,58%)
Okręg 3
Sołectwa Galewice i Galewice A ulice: Akacjowa, Brzozowa, Lipowa, Nowa, Przemysłowa, Sosnowa, Świerkowa, Wieluńska, Wieruszowska i Zmyślona
Pokaż więcej
Leszek Okoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(28,79%)
Ryszard Kubiś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(23,48%)
Piotr Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
126
(47,73%)
Okręg 4
Sołectwo Galewice ulice: Boczna, Cmentarna, Leśna, Łąkowa, Mokra, Parkowa, Słoneczna, Stanisława Staszica, Sołectwo Kużaj: wieś Kużaj
Pokaż więcej
Elżbieta Teresa Okoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(8,17%)
Czesław Józef Grądowy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(37,02%)
Rafał Andrzej Konieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
114
(54,81%)
Okręg 5
Sołectwo Osiek część wsi Osiek od nr 1 do nr 117
Pokaż więcej
Stanisław Michał Pichlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(23,67%)
Wojciech Śniady
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(33,82%)
Kazimiera Elżbieta Korpeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
88
(42,51%)
Okręg 6
Sołectwo Osiek część wsi Osiek od nr 118 do nr 247
Pokaż więcej
Łukasz Melewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(47,12%)
Jan Antoni Tomaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(52,88%)
Okręg 7
Sołectwo Ostrówek wieś Ostrówek Sołectwo Kaźmirów wieś Kaźmirów
Pokaż więcej
Zbigniew Kuca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(25,60%)
Marian Wiktor Trzeciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(30,43%)
Dariusz Przedwojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
91
(43,96%)
Okręg 8
Sołectwo Gąszcze wieś Gąszcze Sołectwo Brzózki wieś Brzózki Sołectwo Pędziwiatry wieś Pędziwiatry
Pokaż więcej
Piotr Zdzisław Kościański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(57,36%)
Joanna Monika Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
55
(42,64%)
Okręg 9
Sołectwo Węglewice wieś Węglewice
Pokaż więcej
Janusz Hoja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(48,55%)
Żaneta Katarzyna Dulska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(51,45%)
Okręg 10
Sołectwo Spóle wsie: Brzeziny, Plęsy, Spóle, Załozie Sołectwo Jeziorna wieś Jeziorna Sołectwo Węglewice wsie: Grądy, Okoń
Pokaż więcej
Stefan Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(26,88%)
Edward Zawierta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(23,66%)
Krzysztof Marcin Golas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
92
(49,46%)
Okręg 11
Sołectwo Biadaszki wieś Biadaszki Sołectwo Foluszczyki wieś Foluszczyki Sołectwo Żelazo wsie; Kalety, Zataje, Żelazo
Pokaż więcej
Marian Gołdyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(34,55%)
Wiesław Jan Zawadka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(65,45%)
Okręg 12
Sołectwo Osowa: wsie Kostrzewy i Osowa
Pokaż więcej
Sylwester Kazimierz Kania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,30%)
Stefan Pluta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(19,61%)
Tomasz Przemysław Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
95
(62,09%)
Okręg 13
Sołectwo Przybyłów wieś Przybyłów Sołectwo Rybka wieś Rybka
Pokaż więcej
Ryszard Mikołaj Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(29,60%)
Mirosław Szymczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(36,80%)
Mateusz Wiktor Pichlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GALEWICE
42
(33,60%)
Okręg 14
Sołectwo Dąbie wsie: Dąbie, Dąbrówka Sołectwo Kaski wieś Kaski
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Kolonia Osiek wieś Kolonia Osiek
Pokaż więcej
Wanda Antonina Brylak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(45,38%)
Grzegorz Wojewoda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(54,62%)