Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chodzież

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Akacjowa, Błotna, Brzozowa, Bukowa, Michała Drzymały, Jodłowa, Miodowa, Ofiar Gór Morzewskich, Stefana Okrzei, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Wiejska

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Roman Wieczorek
      374 (65,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Kiedrowski
      199 (34,73%)

    Okręg 2

    Marii Dąbrowskiej, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, ks. kanonika Jana Ksyckiego, Zofii Nałkowskiej, Notecka, Andrzeja Struga

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Kazimierz Przybyłowski
      470 (76,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Mirosław Michalski
      142 (23,20%)

    Okręg 3

    gen. Józefa Hallera, Wojciecha Korfantego, Kwiatowa, Ludowa, Mostowa, Józefa Piłsudskiego, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Bolesława Prusa, Rolna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Eugeniusz Jan Pleśnierski
      345 (59,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Krzysztof Cerajewski
      232 (40,21%)

    Okręg 4

    Stanisława Małachowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Zbigniew Kozioł
      375 (73,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Krzysztof Wojtkowiak
      137 (26,76%)

    Okręg 5

    Adama Asnyka, prof. Romana Drewsa, Aleksandra Fredry, ks. Kazimierza Józefiaka, Janusza Kusocińskiego, Łazienki Chodzieskie, Pogodna, Władysława Reymonta-numery nieparzyste, Marii Skłodowskiej – Curie, Słoneczna, Zwycięstwa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Artur Koźlarek
      367 (60,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Marszałek
      240 (39,54%)

    Okręg 6

    Władysława Reymonta-numery parzyste

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosława Teresa Kutnik
      413 (76,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Henryk Sylwester Wypyszyński
      126 (23,38%)

    Okręg 7

    ks. Ignacego Czechowskiego, Dworcowa, Zygmunta Krasińskiego, ks. dr Tomasza Malepszego, Adama Mickiewicza, Nowa, Park ks. gen. Janusza Ostrowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Anna Kostrzewa-Lewińska
      365 (70,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Katarzyna Mielczarek
      155 (29,81%)

    Okręg 8

    Fabryczna, Klonowa, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa, Jana Matejki, Składowa, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ryszard Szczepan Poznański
      266 (67,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Adam Andrzejewski
      131 (33,00%)

    Okręg 9

    Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Karola Marcinkowskiego, Juliusza Słowackiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Głuszkiewicz
      230 (48,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Nowak
      243 (51,37%)

    Okręg 10

    Boczna, Bosa, Garncarska, Gołębia, Górna, Kozia, Mała, Mikołaja Kopernika, Ślusarska, Zielona, Stefana Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wojciech Redziak
      306 (66,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ryszard Ślot
      155 (33,62%)

    Okręg 11

    Krótka, Piekary, Józefa Raczkowskiego, Rynek, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Drzewinska
      313 (72,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bernard Ziembikiewicz
      118 (27,38%)

    Okręg 12

    Buczkowska, Budzyńska, Ceramiczna, Grudzińskich, Harcerska, Marii Konopnickiej, Mańczaków, Bronisława Marona, Młyńska, Poznańska, Stanisława Staszica, Świętokrzyska, Topolowa, Zdrojowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Małgorzata Kowalska
      322 (62,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mirosław Kowzan
      191 (37,23%)

    Okręg 13

    Fryderyka Chopina, Gajowa, Władysława Jagiełły, Ignacego Łukasiewicza, Stanisława Moniuszki, Muzyczna, Parkowa, Sadowa, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Romualda Traugutta, Ujska, Stanisława Wyspiańskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dariusz Tomasz Boberski
      386 (61,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Krzysztof Gembiak
      243 (38,63%)

    Okręg 14

    Władysława Andersa, Armii „Poznań”, gen. Józefa Bema, Gościnna, Marcina Kasprzaka, ks. kanonika Władysława Kaźmierczaka, Obrońców Westerplatte, gen. Leopolda Okulickiego, Osiedle Piaski, Osiedle Widok, Emilii Plater, Podgórna, Tadeusza Siejaka, gen. Władysława Sikorskiego, Ludwika Waryńskiego, Władysława Wróblewskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Małgorzata Jeśko-Doręgowska
      303 (67,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Łukasz Maksymilian Bugajski
      144 (32,21%)

    Okręg 15

    3 Maja, Władysława Broniewskiego, Konstantego I. Gałczyńskiego, Karczewnik, Jana Kochanowskiego, Leśna, Kornela Makuszyńskiego, Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Osiedle Leśne, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Leopolda Staffa, Juliana Tuwima

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Teresa Siodła
      465 (67,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Cecylia Kostrzewa
      222 (32,31%)