Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Beata Ewa Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
171
(5,67%)
Anita Joanna Groth
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
107
(3,55%)
Marek Jerzy Klas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
140
(4,64%)
Waldemar Tomasz Bach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
138
(4,58%)
Jan Tadeusz Hebel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
102
(3,38%)
Leszek Antoni Lejk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
28
(0,93%)
Ludwika Rompa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
26
(0,86%)
Marek Zygmunt Czoska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
116
(3,85%)
Eugeniusz Kas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
14
(0,46%)
Grażyna Stefania Starba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
57
(1,89%)
Ilona Kinga Danilczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
55
(1,82%)
Jacek Tomasz Bianga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
59
(1,96%)
Żaneta Rozalia Miotk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
43
(1,43%)
Mateusz Patelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
62
(2,06%)
Przemysław Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
108
(3,58%)
Hubert Artur Toma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
333
(11,04%)
Celina Beata Czarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
141
(4,68%)
Wojciech Bronisław Kuziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
213
(7,06%)
Maciej Marian Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
185
(6,13%)
Dawid Michał Bizewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
171
(5,67%)
Lucyna Halina Pranschke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
162
(5,37%)
Edmund Adam Bianga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
370
(12,27%)
Urszula Ewa Block
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
146
(4,84%)
Violetta Barbara Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
69
(2,29%)
Okręg 2
Gościcino, Góra, Kniewo, Orle, Warszkowo, Zamostne
Pokaż więcej
Zofia Tarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
12
(0,33%)
Sławomir Łukasz Gruba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
58
(1,59%)
Renata Teresa Plotzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
30
(0,82%)
Marek Józef Albecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
142
(3,89%)
Magdalena Joanna Józefowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
25
(0,68%)
Józef Antoni Formella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
84
(2,30%)
Marian Trocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
51
(1,40%)
Maria Teresa Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
50
(1,37%)
Magdalena Monika Śliwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
28
(0,77%)
Zbigniew Góral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
74
(2,02%)
Regina Maria Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
73
(2,00%)
Piotr Syrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
205
(5,61%)
Krzysztof Marcin Heleniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
102
(2,79%)
Katarzyna Gabriela Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
36
(0,98%)
Romuald Głuszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
129
(3,53%)
Anna Zatwarnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
86
(2,35%)
Tadeusz Waldemar Danilczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
230
(6,29%)
Przemysław Ryszard Kiedrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
313
(8,56%)
Marek Miotk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
260
(7,11%)
Lilia Patrycja Wilczyńska-Czerniawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
50
(1,37%)
Zenon Franciszek Pieper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
217
(5,94%)
Szymon Tomasz Laga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
84
(2,30%)
Dorota Helena Wicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
82
(2,24%)
Krzysztof Stefan Seroczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
257
(7,03%)
Józef Ryszard Pranga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
210
(5,75%)
Janusz Piotr Gafka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
241
(6,59%)
Roman Stanisławczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
364
(9,96%)
Marzena Urszula Szmigielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
34
(0,93%)
Bożena Aniela Reszke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
74
(2,02%)
Zofia Anna Paschke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
54
(1,48%)
Okręg 3
Bieszkowice, Gniewowo, Gowino, Kąpino, Łężyce, Nowy Dwór Wejherowski, Pętkowice, Reszki, Sopieszyno, Ustarbowo, Zbychowo
Pokaż więcej
Daniel Jacek Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
15
(0,54%)
Beata Maria Budda-Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
12
(0,43%)
Maciej Sylwester Kreft
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
57
(2,05%)
Zbigniew Stefan Tyszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
59
(2,12%)
Jadwiga Barbara Hoffmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
41
(1,47%)
Lucyna Danuta Wojewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
70
(2,52%)
Łukasz Maksymilian Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
47
(1,69%)
Aleksandra Roda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
121
(4,35%)
Artur Grzegorz Wensierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
162
(5,83%)
Teresa Małgorzata Ferra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
73
(2,63%)
Elżbieta Anna Dettlaff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
321
(11,55%)
Bogusław Andrzej Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
25
(0,90%)
Kazimierz Stanisław Kendziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
271
(9,75%)
Natalia Dampc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
309
(11,12%)
Alojzy Alfred Formella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
222
(7,99%)
Robert Józef Kryża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
82
(2,95%)
Grażyna Teresa Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
309
(11,12%)
Stanisław Jan Bieszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
241
(8,67%)
Justyna Wiktoria Klein-Melcer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
238
(8,56%)
Zbigniew Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
105
(3,78%)