1/35
Zakończyły się rozgrywki Żarskiej Ligi Futsalu. Po raz...

Zakończyły się rozgrywki Żarskiej Ligi Futsalu. Po raz trzeci tytuł wywalczyła drużyna Hart-Szkło, która w finale pokonała Red Devils Katalonia 11:8. W meczu o trzecie miejsce w Lidze Mistrzów (mocniejsza grupa) zespół Hooligans pokonał Libero 2:0. W małym finale drużyna Saint Gobain pokonała MMAlu 5:2. Trzecie miejsce w „Pucharze UEFA” (tak nazywane były rozgrywki drugiej grupy) zajęli Zieloni Drożków pokonując Sunds Textiles 9:3.

2/35
Żary. Drużyna Hart-Szkło po raz trzeci wywalczyła tytuł Żarskiej Ligi Futsalu [ZDJĘCIA, WIDEO]
3/35
4/35
Dalej

Najpiękniejszy obrazek finału Pucharu Polski. Kibic Pogoni z fanką Wisły pod rękę