33 z 141
W drugi dzień Świąt Wielkanocnych 920 zawodników stanęło na...

Bieg do Pustego Grobu w Nowej Soli [ZDJĘCIA cz. 2]

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych 920 zawodników stanęło na stracie Biegu do Pustego Grobu. Pierwsi na mecie zameldowali się zielonogórzanie.

Więcej informacji o biegu i pierwszą część zdjęć znajdziesz w materiale: Bieg do do Pustego Grobu 2019. Ponad 900 zawodników stanęło na starcie. Wygrali zielonogórzanie

34 z 141

35 z 141

36 z 141

WsteczDalej

Warta Gorzów zostaje w trzeciej lidze. I chce wrócić na Krasińskiego

Najbogatsze i najbiedniejsze lubuskie powiaty. Gdzie wpływy z podatków są najwyższe?

Zielonogórzanka startuje w morderczym wyścigu kolarskim, który nie wybacza błędów