5/12
Aby awansować do strefy medalowej Polkom zabrakło nieco...

Ćwierćfinał MŚ w siatkówce kobiet

Aby awansować do strefy medalowej Polkom zabrakło nieco szczęścia. Za postawę podczas mistrzostw świata i wiele emocjonujących chwil należą się jednak słowa uznania.

6/12
Beata Pacut-Kłoczko jako jedyna Polka stanęła na podium MŚ w...

Brązowy medal MŚ w judo

Beata Pacut-Kłoczko jako jedyna Polka stanęła na podium MŚ w judo w Taszkencie. Nasza judoczka wróciła do kraju z brązowym medalem.

7/12
Ósmy wygrany w sezonie turniej - Iga Świątek w finale zmagań...

Iga Świątek najlepsza w San Diego

Ósmy wygrany w sezonie turniej - Iga Świątek w finale zmagań w San Diego pokonała Donnę Vekić.

8/12
Sześć medali wywalczyli Polacy podczas strzeleckich...

Sześć medali MŚ w strzelectwie

Sześć medali wywalczyli Polacy podczas strzeleckich mistrzostw świata w Kairze. Indywidualnie dwa srebrne medale zdobył Tomasz Bartnik (karabin 300 m leżąc i karabin 50 m trzy postawy). Wspomniany zawodnik wspólnie z Karoliną Kowalczyk wywalczył także złoto w rywalizacji par mieszanych (karabin 300 m). Biało-Czerwoni uzyskali także trzy brązowe krążki.