1/35
Co to był za mecz! Prowadzenie zmieniało się 14 razy,...

Karina Michałek bohaterką Artego. Bardzo ważne zwycięstwo bydgoszczanek! [zdjęcia]

Co to był za mecz! Prowadzenie zmieniało się 14 razy, gorzowianki prowadziły 7 punktami, gospodynie już 9, ale o wszystkim decydowała ostatnia minuta. Jeszcze na 80 sekund przed końcem AZS prowadził 82:79, ale ostatnie akcje należały do Kariny Michałek. Rezerwowa najpierw trafiła z dystansu, a na 8 sekund przed końcem zdobyła decydujące 2 punkty. Skrzydłowa oddała w meczu trzy rzuty, wszystkie trafiła i wszystkie swoje punkty zdobyła w ostatniej kwarcie. Po tym zwycięstwie Artego jest już bardzo blisko drugiego miejsca przed play off.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA MECZU I KIBICÓW >>>

Artego Bydgoszcz - AZS Gorzów 82:82 (21:19, 23:25, 20:22, 20:16)
ARTEGO: Kiesel 25, 6 as., O'Neill 23 (3), Miskiniene 9, 12 zb., Międzik 8 (2), Evans 7 oraz Michałek 8 (2), Rymarenko 2, Poboży 2.
AZS: Cooper 33, Thomas 20 (4), 10 zb., Green 12, Juskaite 8 (2), Kaczmarczyk 4 oraz Maiga 3, Prezelj 2

2/35

3/35

4/35

Dalej

Premiery gier w maju to spore zaskoczenie. Dlaczego? Sprawdź

Najlepsze ciasta na komunię. Top 9 przepisów na wyjątkowe okazje

Polacy zwycięzcami Pucharu Świata w niezwykle widowiskowej dyscyplinie! [ZDJĘCIA]