Pod nieobecność Roberta Lewandowskiego to jemu przypadła rola kapitana i wywiązał się z niej bez zarzutu. Jaki stoper też zrobił to co do niego należało.

6/15
Kontuzja Macieja Rybusa sprawiła, że dostał szansę i...

Arkadiusz Reca - 4

Kontuzja Macieja Rybusa sprawiła, że dostał szansę i pokazał, że może być interesującą opcją na lewej obronie. Walczył w destrukcji (raz naprawił własny błąd heroiczną interwencją w pierwszej połowie), pomagał w ofensywie. W końcówce - tak jak koledzy - spuścił z tonu.

7/15
Z Macedonią wszedł z ławki i trafił na 1:0. W sobotę mógł...

Przemysław Frankowski - 4

Z Macedonią wszedł z ławki i trafił na 1:0. W sobotę mógł trafić na 2:0, ale zabrakło mu precyzji. Poza tym trzeba go oceniać pozytywnie. Waleczny, aktywny. Po obu stronach boiska, bo chwilami wymieniał się pozycjami z Sebastianem Szymańskim. W końcówce chyba zabrakło mu sił.

8/15
W pierwszej połowie profesor. Czyścił, przerywał, odbierał,...

Kystian Bielik - 4

W pierwszej połowie profesor. Czyścił, przerywał, odbierał, a raz popędził z kontrą pod bramkę rywali niczym Patrick Vieira. Jego obecność na boisku dawała więcej swobody Grzegorzowi Krychowiakowi. Notę o pół stopnia obniża mu słabsza końcówka i żółta kartka, chociaż Roy Keane pewnie by w tym momencie zaprotestował.