9/13
Sandra Kozdra, Św. Wojciech...

Sandra Kozdra, Św. Wojciech

Oglądałyśmy z córeczką Majką mecze ze Słowacją i Hiszpanią. Ten drugi mecz zagrali koncertowo. Bardzo byśmy chciały, żeby nasi wygrali, ale nawet zwycięstwo nie gwarantuje awansu.

10/13
Jarosław Sokołowski, Zielona Góra...

Jarosław Sokołowski, Zielona Góra

Ja nie jestem piłkarski, a bardziej żużlowy i zawsze za Falubazem. Natomiast jestem patriotą, jestem Polakiem, trzymam kciuki i mam nadzieję, że wygrają. Wyjdą z grupy.

11/13
Tomasz Zajdel, Małomice...

Tomasz Zajdel, Małomice

Reprezentacja Polski ma szansę wygrać ze Szwecją. Reprezentacja Szwecji ma dobrych i młodych zawodników, którzy będą chcieli wygrać, lecz naszą reprezentację stać na wygraną. Stawiam na 1:0 dla Polski.

12/13
Wiktor Winnicki, Gorzów Wlkp....

Wiktor Winnicki, Gorzów Wlkp.

Jeśli się nie zniechęcą po kilkudziesięciu minutach, to mają szansę wygrać. Zazwyczaj dobrze grają w pierwszej połowie, ale wystarczy, że stracą przewagę, a od razu gubią zapał. Obstawiam, że wygramy 1:0 lub 2:0.