9/14
Strzelił bramkę do szatni, tuż po trafieniu na 2:0 dla GKS-u...

Kamil Sabiłło (Wigry Suwałki)

Strzelił bramkę do szatni, tuż po trafieniu na 2:0 dla GKS-u Tychy. Ten gol dał impuls suwalczanom, którzy po przerwie zdołali doprowadzić do wyrównania. A Sabiłło dołożył jeszcze asystę.

10/14
Kapitan Garbarni zrobił swoje. W dwóch sytuacja był...

Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków)

Kapitan Garbarni zrobił swoje. W dwóch sytuacja był dokładnie tam, gdzie napastnik być powinien. Zdobył dwie bramki w Katowicach, które pozwoliły zwyciężyć na wyjeździe i odbić się od ligowego dnia.

11/14
Strzelił pięknego gola przewrotką i tylko minuta dzieliła go...

Rafał Kujawa (ŁKS Łódź)

Strzelił pięknego gola przewrotką i tylko minuta dzieliła go od zostania bohaterem meczu z Rakowem w Częstochowie. Warto podkreślić, że dla Kujawy była to trzecia bramka w trzecim spotkaniu z rzędu.

12/14
W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała odblokował się po...

Kamil Adamek (GKS 1962 Jastrzębie)

W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała odblokował się po miesiącu bez gola. Adamek otworzył wynik w pierwszej połowie, a w ostatnich minutach zapisał jeszcze asystę przy zwycięskiej bramce.