Zamknij

Gazeta Lubuska

Głośny protest ws. budowy obwodnicy. Blokada mostu trwała dwie godziny [ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 21 marca w Krośnie Odrzańskim mieszkańcy po raz trzeci protestowali w sprawie budowy obwodnicy. Tym razem blokada mostu trwała dwie godziny.O

Łukasz Koleśnik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/15] Następne

Głośny protest ws. budowy obwodnicy. Blokada mostu trwała dwie godziny

W poniedziałek, 21 marca w Krośnie Odrzańskim mieszkańcy po raz trzeci protestowali w sprawie budowy obwodnicy. Tym razem blokada mostu trwała dwie godziny.

O kilka minut wydłużono również blokadę drogi. Manifestujący głośno protestowali wykorzystując do tego syreny i rzucając petardy. Palenia opono nie było, ale organizatorzy rozpalili małe ognisko.

- Dwie pierwsze manifestacje były zorganizowane trochę za szybko, komitety działały pod wpływem emocji - mówił burmistrz Marek Cebula. Zaznaczył również, że przez to nie udało się wcześniej osiągnąć zamierzonego rezultatu, czyli sprawić, żeby o potrzebie obwodnicy w Krośnie było bardzo głośno. Taką rolę miała odegrać właśnie trzecia manifestacja.

- Każdego roku wzrasta ilość samochodów, która przejeżdża przez krośnieński most. A ten ma przecież już 111 lat i długo nie wytrzyma - mówił z przestrogą inżynier Paweł Stefańczyk.

Więcej informacji, zdjęć oraz wideo znajdziesz w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy