1/12
HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BARAN/ARIES (21 III-19 IV)...
fot. archiwum

HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BARAN/ARIES (21 III-19 IV)
Skupisz na sobie uwagę i nabierzesz pewności siebie, a w konsekwencji zmienisz wygląd, zaś idąc „za ciosem” staniesz się bardziej aktywna rekreacyjnie. Unikaj wszakże konfrontacji z rywalkami.
Horoskop kobiety Barana na rok 2022: w sprawach sercowych najwięcej zyskasz, gdy właśnie sercu nie dasz za dużej przewagi nad rozsądkiem.
Zadbaj również o zwyczajne, niesercowe relacje towarzyskie, tym bardziej że możesz potrzebować wsparcia. Pewnych zmartwień dostarczy ci dom, od strony technicznej i mieszkaniowego komfortu. Samodzielność – owszem, niezależność niekoniecznie.
Horoskop kobiety Barana na rok 2022 – najbardziej ci po drodze z Wagą, ewentualnie Bliźniętami i Skorpionem, niekoniecznie z Koziorożcem, Panną i Rakiem.

2/12
HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BYK/TAURUS (20 IV-22 V)...
fot. archiwum

HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BYK/TAURUS (20 IV-22 V)
Pragnienie zmian sprawi, że je podejmiesz, co podniesie twoją samoocenę, doda pewności siebie i trwale poprawi nastrój. Same zmiany to kwestia bardzo indywidualna – dotyczyć mogą wyglądu, edukacji czy szukania emocji.
Horoskop kobiety Byka na rok 2022: w sprawach sercowych podejmiesz propozycję, gdy będzie pewna; dopiero wtedy otworzysz emocje.
Zyskasz na powodzeniu towarzyskim, nie ominiesz wydarzeń kulturalnych, ale też nie uchylisz się od pomocy bliskim. W drugiej części roku 2022 odczujesz zmęczenie; poszukasz prywatności i zajęć relaksujących. Jeśli starczy ci czasu, sięgniesz też po to, co od dawna najbardziej lubisz.
Horoskop kobiety Byka na rok 2022 – najbardziej ci po drodze z Rybami, ewentualnie Panną i Rakiem, niekoniecznie z Baranem, Skorpionem, Wodnikiem i Wagą.

3/12
HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BLIŹNIĘTA/GEMINI (23 V-21...
fot. archiwum

HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: BLIŹNIĘTA/GEMINI (23 V-21 VI)
Wystarczy ciebie i dla przyjaciół, i dla ulubionych zajęć. Przed tobą ładna podróż. Jednak pojawią się także mocniejsze pragnienia, a wraz z nimi najpewniej wakacyjny romans. Tylko czy to będzie nowy wybór „na wieczność”?
Horoskop kobiety Bliźniąt na rok 2022: w sprawach sercowych nie pojawi się nic nowego na dłuższą metę; jeśli pragniesz zmiany, umiej czekać.
W każdym razie nie będziesz narzekać na zainteresowanie mężczyzn. Zwróć uwagę na ich cechy duchowe, w tym szczerość intencji, to będzie ważniejsze niż zasoby czy możliwości finansowe i nie przysporzy ci rozczarowań. Spodziewaj się dynamiki biegu zdarzeń, a nawet nieoczekiwanych zwrotów. Znajduj chwile dla relaksu.
Horoskop kobiety Bliźniąt na rok 2022 – najbardziej ci po drodze z Wodnikiem, ewentualnie Baranem i Strzelcem, niekoniecznie z Rakiem i Koziorożcem.

4/12
HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: RAK/CANCER (22 VI-22 VII)...
fot. archiwum

HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: RAK/CANCER (22 VI-22 VII)
Single na serio zajmie szukanie wymarzonego partnera. Pojawi się nawet komfort wyboru. Jednak może on dotyczyć nie tyle partnera, ile bliskiego przyjaciela, z którym można wszystko, łącznie z przetrwaniem trudnych chwil.
Horoskop kobiety Raka na rok 2022: w sprawach sercowych otworzysz się na uczucia, ale nie tak do końca, żeby się nie sparzyć.
Przed tobą zmiana wizerunku – pytanie, czy skutecznie i wytrwale podejmiesz wyzwania związane z sylwetką i nową garderobą. Sukces rzadziej wynika z odważnych zamiarów, a częściej z cierpliwości. Ponadto powodzenia – nie tylko wizerunkowego – mogą ci zazdrościć. Nie lekceważ tego i zachowaj powściągliwość oceniając innych.
Horoskop kobiety Raka na rok 2022 – najbardziej ci po drodze ze Strzelcem, ewentualnie Bykiem i Lwem, niekoniecznie z Bliźniętami i Baranem.

5/12
HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: LEW/LEO (23 VII-23 VIII)...
fot. archiwum

HOROSKOP NA 2022 ROK DLA KOBIET: LEW/LEO (23 VII-23 VIII)
Pochłoną cię praca i dom, ale dzięki dobremu zorganizowaniu się nie zapomnisz o ruchu. Gorzej ze znalezieniem dobrego towarzystwa do spotkań i rozrywki, a i wolne Lwy niełatwo znajdą długoterminowego towarzysza.
Horoskop kobiety Lwa na rok 2022: w sprawach sercowych częściej zauważaj nie tylko zalety partnera, ale i… kompromisu.
Najwięcej miłych wydarzeń latem. Po ochłodzeniu stosunków z przyjaciółmi, a nawet rozczarowaniach dasz się uwieść nastrojowi do eskapad, odnowy zewnętrznej i… zakupów, które są świetną formą relaksu. Jesienią powrócisz do zwykłych zajęć i codziennych problemów, ale z dobrym wspomnieniem lata 2022.
Horoskop kobiety Lwa na rok 2022 – najbardziej ci po drodze ze Strzelcem, ewentualnie Baranem i Bykiem, niekoniecznie z Koziorożcem i Skorpionem.

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Testament cyfrowy. Pomyśl o nim już teraz – tak pomożesz bliskim

Testament cyfrowy. Pomyśl o nim już teraz – tak pomożesz bliskim

Nowe taryfy za prąd dla pomp ciepła. Rachunki niższe o nawet 25 proc.!

Nowe taryfy za prąd dla pomp ciepła. Rachunki niższe o nawet 25 proc.!

Czy ciąć hortensje jesienią? Uważaj, bo możesz bardzo zaszkodzić!

Czy ciąć hortensje jesienią? Uważaj, bo możesz bardzo zaszkodzić!

Zobacz również

Europejski Dzień bez Samochodu w Zielonej Górze. Jak ten dzień traktują mieszkańcy?

Europejski Dzień bez Samochodu w Zielonej Górze. Jak ten dzień traktują mieszkańcy?

42 osoby zatrzymane podczas polsko-niemieckiej akcji służb granicznych

42 osoby zatrzymane podczas polsko-niemieckiej akcji służb granicznych

Dodaj ogłoszenie