9 z 13
Zanotował świetny początek, a później zgasł - zresztą jak...

Henrik Ojamaa (Miedź Legnica)

Zanotował świetny początek, a później zgasł - zresztą jak cały beniaminek. Finisz jesieni może jednak należeć do niego. Estończyk bardzo dobrze wypadł w spotkaniu z Wisłą Kraków. To jego dwa gole zaważyły o wygranej - pierwszej od 2 września.

10 z 13
Ma papiery na duże granie, lecz potrzebuje regularności. W...

Karol Świderski (Jagiellonia Białystok)

Ma papiery na duże granie, lecz potrzebuje regularności. W piątek zalazł za skórę obrońcom Arki Gdynia. Przy wyniku 0:1 wziął odpowiedzialność za drużynę i dzięki dwóm szybkim strzałom tak naprawdę przesądził o zwycięstwie.

11 z 13
Zawziął się i przerwał fatalną passę swojego zespołu. Po...

Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin)

Zawziął się i przerwał fatalną passę swojego zespołu. Po dziewięciu meczach niemocy to właśnie ten zawodnik sprawił, że udało się zapunktować za trzy. W Sosnowcu na Ludowym jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonał bramkarza Zagłębia. Stało się tak w 10 i 12 minucie.

12 z 13
Wreszcie zaprezentował tak jak się od niego oczekuje. W...

Igor Angulo (Górnik Zabrze)

Wreszcie zaprezentował tak jak się od niego oczekuje. W meczu na przełamanie z Wisłą Płock zapisał dwa gole (ma już łącznie jedenaście) i asystę (pierwsza) oraz napędził kilka innych akcji. Może ta jesień jest jeszcze do uratowania?

WsteczDalej

Kapitan Falubazu Zielona Góra wygrał turniej kwalifikacyjny do cyklu Grand Prix 2025

Niezwykłe widoki na panoramę miasta. Zobaczcie, jak tu pięknie!