5/11
Jan Błachowicz przebojem wdarł się do największej federacji...

7. Jan Błachowicz

Jan Błachowicz przebojem wdarł się do największej federacji MMA - UFC. W 2020 roku otrzymał nagodę w kategorii Zawodnik Roku i Nokaut Roku. Został także mistrzem UFC w wadze półciężkiej, w kapitalnym stylu nokautując Dominicka Reyesa w 2. rundzie.

6/11
W styczniu 2020 nasza łyżwiarka szybka zdobyła brązowy medal...

6. Natalia Maliszewska

W styczniu 2020 nasza łyżwiarka szybka zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy na dystansie 500 metrów. W lutym 2020 w Dordrechcie po raz pierwszy karierze stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w rywalizacji na dystansie 1000 metrów, zajmując 3. lokatę.

7/11
Nasz żużlowiec dokonał rzeczy wręcz niemożliwej, bo obronił...

5. Bartosz Zmarzlik

Nasz żużlowiec dokonał rzeczy wręcz niemożliwej, bo obronił tytuł indywidualnego mistrza świata. Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej cyklu Grand Prix zapewnił sobie awansując do finału ostatnich, ósmych zawodów w Toruniu. Zmarzlik jest pierwszym Polakiem, który zdobył dwa tytuły mistrzowskie.

8/11
W WRC3 Kajetanowicz wraz ze swoim pilotem zajęli: czwarte...

4. Kajetan Kajetanowicz

W WRC3 Kajetanowicz wraz ze swoim pilotem zajęli: czwarte miejsce w Meksyku, pierwsze miejsce w Turcji i drugie miejsce we Włoszech. "W swoim prywatnym aucie razem z pilotem Maciejem Szczepaniakiem wielokrotnie pokonywał faworyzowanych kierowców ekip fabrycznych, pokazując prędkość, regularność i siłę mentalną" - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczDalej

Polecamy

Milky Way czyli karmiące piersią zielonogórzanki na wspólnym zdjęciu

Pod Gorzowem spłonął dom jednorodzinny. Z budynku zostały zgliszcza!

5 miejsc w okolicach Krakowa, które musisz zobaczyć. Tych wycieczek nie pożałujesz

Philips Xperion. Zestaw uniwersalnych, bezprzewodowych lamp dla każdego!