1/60
W piątek 20 lipca na stadionie im. Edwarda Jancarza w...

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Gorzowie padły łupem Unii Leszno. Stal Gorzów ze srebrem

W piątek 20 lipca na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrany został finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

W zawodach wystąpiły juniorskie ekipy obu lubuskich drużyn.

W turnieju bezkonkurencyjna okazała się ekipa Unii Leszno, która wszystkie swoje sześć wyścigów wygrała podwójnie i – to rzecz rzadko spotykana! - zdobyła komplet punktów.

Z lubuskich juniorów – dodajmy, że w bezpośrednim ich starciu padł remis - lepsi okazali się gorzowianie, którzy wywalczyli srebrne medale. Falubaz Zielona Góra zajął czwartą pozycję.

Wyniki:
1. Fogo Unia Leszno – 30 pkt. (Bartosz Smektała 16, Dominik Kubera 14, Szymon Szlauderbach nie startował),
2. Cash Broker Stal Gorzów – 21 pkt. (Rafał Karczmarz 9 , Hubert Czerniawski 12, Mateusz Bartkowiak ns).
3. Betard Sparta Wrocław – 19 pkt. (Patryk Wojdyło 5, Przemysław Liszka 14).
4. Falubaz Zielona Góra – 17 pkt. (Sebastian Niedźwiedź 15, Mateusz Tonder 2).
5. ForBet Włókniarz Częstochowa – 13 pkt. (Michał Gruchalski 13, Bartosz Świącik 0, Mateusz Świdnicki 0),