Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 39

Najnowsza -

Obie drużyny spotkały się już w Gorzowie 3 lipca. Z powodu pożaru rozdzielni spotkanie zostało przerwane po dziesięciu biegach. ©Jarosław Miłkowski

W poniedziałek 10 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza odbyło się powtórzone spotkanie Moich Bermudów Stali Gorzów z Eltroksem Włókniarzem Częstochowa. Żółto-niebiescy wygrali 49:41.

• Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 49:41

Gorzowianie wygrali drugi mecz w tym sezonie. Mają już cztery punkty w ligowej tabeli i awansowali na siódme miejsce. W najbliższy piątek (14 sierpnia) podejmą drużynę PGG ROW-u Rybnik.

Wynik meczu: 49-41
      Gorzowianie prowadzili podwójnie od startu. Na "szóstym" wirażu Woźniaka objechał jednak Madsen.
      Czas zwycięzcy: 59,50 sek.

• Bieg XIV

Lindgren 2, Holder 3, Przedpełski 0, Thomsen 1
      Wynik meczu: 45-39
      Od startu prowadził Holder, za którym jechała para częstochowian. Thomsen tak się napędzał z każdym metrem, że po wyjściu z ostatniego łuku wydarł jeden punkt Przedpełskiemu. Moje Bermudy Stal Gorzów wygrała już dzisiejszy mecz!

Wynik meczu: 41-37
      Start wygrał Madsen, który mimo ataków Zmarzlika nie oddał prowadzenia do mety. Thomsen na wyjściu z pierwszego łuku wcisnął się przed Lindgrena. Zmarzlik na ostatnim łuku przypuścił na Madsena atak przy krawężniku. Ponieważ miał ściągniętą nogę z haka, o mały włos nie skończyłoby się to upadkiem.
      Czas zwycięzcy: 59,11 sek.

• Bieg XII

Przedpełski 1, Karczmarz 0, Świdnicki 2, Holder 3
      Wynik meczu: 38-34
      Częstochowianie wjechali w pierwszy łuk na prowadzeniu, ale Holder napędzał się po zewnętrznej i na wejściu w drugi wiraż był już na prowadzeniu.
      Czas zwycięzcy: 59,40 sek.

• Bieg XI

Holder, 1 Holta 0, Woźniak 3, Doyle 2
      Wynik meczu: 35-31
      Gorzowianie wyszli na podwójne prowadzenie, ale na wejściu w drugi łuk Holderowi wcisnął się Doyle.
      Czas zwycięzcy: 59,36 sek.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.