5/12
Asysta Rafała Gikiewicza w meczu Union Berlin – Duisburg....

Asysta Rafała Gikiewicza w meczu Union Berlin – Duisburg. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

6/12
Dwie żółte i w konsekwencji czerwona kartka Grzegorza...

Dwie żółte i w konsekwencji czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka w derbowym meczu Lokomotiw Moskwa – Dynamo Moskwa. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w 66. minucie. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

WIĘCEJ: Szalony mecz Grzegorza Krychowiaka w derbach Moskwy

7/12
Zwycięski gol Krzysztofa Piątka w meczu Genoa – Bolonia...

Zwycięski gol Krzysztofa Piątka w meczu Genoa – Bolonia (1:0).

WIĘCEJ: Zwycięski gol Krzysztofa Piątka we Włoszech! Pokonał reprezentanta Polski

8/12
Gol z rzutu karnego Dawida Kownackiego w starciu z...

Gol z rzutu karnego Dawida Kownackiego w starciu z Frosinone. Popularny „Kownaś” wszedł na boisko w 65. minucie.

WIĘCEJ: Kapitalny mecz Polaków z Sampdorii. Kownacki z golem