1/16
Reprezentacja Polski poniosła porażka w "meczu o wszystko" i...

Oceny Polaków po meczu ze Szwecją

Reprezentacja Polski poniosła porażka w "meczu o wszystko" i odpadła z mistrzostw Europy w fazie grupowej. W decydującym spotkaniu przegrała ze Szwecją 2:3. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy, których wybrał do gry selekcjoner Paulo Sousa.

Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

2/16
Przy straconych bramkach niewiele więcej mógł zrobić. Poza...

Wojciech Szczęsny - ocena: 2+ (skala 1-6)

Przy straconych bramkach niewiele więcej mógł zrobić. Poza tym nie miał dużo pracy. W jeszcze jednej sytuacji był dobrze ustawiony.

3/16
Zawinił przy obu golach. W drugiej minucie był pierwszym,...

Bartosz Bereszyński - 1

Zawinił przy obu golach. W drugiej minucie był pierwszym, który powinien przerwać akcję Szwedów, ale tego nie zrobił. Przy drugiej bramce był za daleko od Emila Forsberga.

4/16
Drugi w kolejności, który nie przerwał akcji na 0:1. Dał się...

Kamil Glik - 2

Drugi w kolejności, który nie przerwał akcji na 0:1. Dał się też zwodzić zwinniejszym rywalom, choć również kilka razy nas ratował.