1/61
Przed sobotnim pojedynkiem Syrena (22 punkty) zajmowała 16....

Przed sobotnim pojedynkiem Syrena (22 punkty) zajmowała 16. miejsce w tabeli IV ligi. Pogoń (23 punkty) plasowała się "oczko" wyżej

2/61
W meczu rundy jesiennej w Świebodzinie górą byli goście ze...

W meczu rundy jesiennej w Świebodzinie górą byli goście ze Zbąszynka, którzy wygrali 3:2. Zapowiadały się frapujące derby powiatu

3/61
Pierwsza połowa należała do Syreny, która miała optyczną...

Pierwsza połowa należała do Syreny, która miała optyczną przewagę, częściej była przy piłce, z każdą minutą atakowała coraz śmielej i coraz groźniej