1/8
- Sierżant sztabowy Tomasz Kołogryw sukcesów na rowerze ma...

Policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie odniósł kolejny sukces na zawodach rowerowych. Gratulujemy!

- Sierżant sztabowy Tomasz Kołogryw sukcesów na rowerze ma sporo. W Starachowickiej Strzale wystąpił w wyścigu w bardzo mocnej obsadzie i zajął w kategorii m.2 trzecie miejsce - informuje nadkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Podczas zawodów upalna pogoda dała się we znaki i nie wszystkim zawodnikom udało się ukończyć wyścig. Dla sierż. sztab. Tomasza Kołogrywa to kolejny sukces i już zapowiedź o walkę o zwycięstwo w kolejnym wyścigu. Policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie skutecznie łączy swoją pasje ze służbą.

- W ramach niedzielnej (26 czerwca) Starachowickiej Strzały odbyły się Mistrzostwa Polski Masters jak również Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie szosowym. Zawody swoim patronatem objął Komendant Główny Policji. Wśród reprezentacji funkcjonariuszy był sierż. szt. Tomasz Kołogryw, z Komisariatu Policji w Szprotawie, który wystartował na dystansie 63 kilometrów - informuje nadkom. Jaroszewicz.

Policjant podkreśla, że zawody nie były łatwe. Słoneczna pogoda dała się we znaki wielu zawodnikom. Od początku nikt się nie oszczędzał i już na pierwszym podjeździe doszło do ataku. Trasa była bardzo wymagająca – długie podjazdy i strome zjazdy. Lubuski policjant swój wyścig ukończył w czasie 1:48:62 i w kategorii m.2 zajął 3 miejsce.

Już teraz sierż. szt. Tomasz Kołogryw zapowiada powrót na te zawody w przyszłym roku. Obecnie mundurowy przygotowuje się do kolejnych zawodów, które na początku lipca odbędą się w Szklarskiej Porębie. To będzie wymagający wyścig, do którego trzeba być dobrze przygotowanym. - Tomek niejednokrotnie udowadniał, że potrafi zagryźć zęby i walczyć o zwycięstwo z najlepszymi. Za nim sukcesy, o których już wielokrotnie informowaliśmy - informuje nadkom. Jaroszewicz.

2/8

3/8

4/8

Dalej

Prawie 400 lubuskich drużyn w Pucharze Tymbarku. Najlepsi zagrają w majowym finale

Pod Gorzowem spłonął dom jednorodzinny. Z budynku zostały zgliszcza!