9 z 20
Polska - Irlandia 1:1 [ZDJĘCIA]. Debiut Jerzego Brzęczka...

Polska - Irlandia 1:1 [ZDJĘCIA]. Debiut Jerzego Brzęczka przed polską publicznością nie wypadł okazale. Polacy remis z Irlandią uratowali kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry za sprawą Mateusza Klicha. We Wrocławiu nie zagrał Robert Lewandowski, debiutowali za to Krzysztof Piątek i Damian Kądzior. ZDJĘCIA Z MECZU POLSKA - IRLANDIA. DO KOLEJNYCH FOTOGRAFII MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ STRZAŁEK

10 z 20

11 z 20

12 z 20

WsteczDalej

Kapitan Falubazu Zielona Góra wygrał turniej kwalifikacyjny do cyklu Grand Prix 2025

Niezwykłe widoki na panoramę miasta. Zobaczcie, jak tu pięknie!