5/14
Drużyna Tomasza Kafarskiego przyjechała do Katowic po jeden...

Dawid Szufryn (Sandecja Nowy Sącz)

Drużyna Tomasza Kafarskiego przyjechała do Katowic po jeden punkt i ten cel udało się zrealizować. GieKSa nie wykorzystała rzutu karnego przed przerwą, ale w drugiej połowie Sandecja w obronie tworzyła monolit, w którym najpewniejszym punktem był Szufryn.

6/14
Dał sygnał do odrabiania strat i w rezultacie poprowadził...

Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec)

Dał sygnał do odrabiania strat i w rezultacie poprowadził Stal do domowego zwycięstwa z Bytovią Bytów. Najpierw świetnie piętką odegrał futbolówkę do Bartosza Nowaka, kóry strzelił na 1:1, a tuż przed przerwą wywalczył jedenastkę.

7/14
Dużą pociechę mają z niego w Częstochowie. Czech imponował...

Petr Schwarz (Raków Częstochowa)

Dużą pociechę mają z niego w Częstochowie. Czech imponował prostopadłymi podaniami i dalekimi przerzutami. W meczu z Odrą w Opolu po jego dośrodkowaniu bramkarz popełnił błąd, zakończony trafieniem Petraska, a także wykorzystał rzut karny.

8/14
Najbardziej aktywny piłkarz ŁKS-u w wyjazdowym spotkaniu ze...

Wojciech Łuczak (ŁKS Łódź)

Najbardziej aktywny piłkarz ŁKS-u w wyjazdowym spotkaniu ze Stomilem. Łuczak strzelił pięknego gola z woleja, a poza tym cały czas był pod grą.