Zamknij

Gazeta Lubuska

Tak uczestnicy Pol'and'Rock Festiwalu (Przystanku Woodstock) oddawali hołd powstańcom warszawskim. Zdjęcia z Godziny W robią wrażenie!

Co roku był to jeden z najbardziej podniosłych momentów Przystanków Woodstock, a później Pol'and'Rock Festiwalu. 1 sierpnia o godzinie 17.00 całe festiwalowe

archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/31] Następne

Tak uczestnicy Pol'and'Rock Festiwalu (Przystanku Woodstock) oddawali hołd powstańcom warszawskim. Zdjęcia z Godziny W robią wrażenie!

Co roku był to jeden z najbardziej podniosłych momentów Przystanków Woodstock, a później Pol'and'Rock Festiwalu. 1 sierpnia o godzinie 17.00 całe festiwalowe pole na kilka chwil zamierało. Uczestnicy festiwalu śpiewali polski hymn. W ten sposób oddawano hołd powstańcom warszawskim.

Tysiące ludzi stojących na baczność przed woodstockową sceną, dźwięk syreny w głośnikach, wszystkie służby zgromadzone w jednym miejscu - tak co roku wyglądała Godzina W na Pol'and'Rock Festiwalu. Był to jeden z najbardziej podniosłych i poważnych momentów organizowanej w Kostrzynie nad Odrą imprezy. Punktualnie o 17.00 rozbrzmiewała syrena, a po niej hymn Polski. Do woodstockowiczów zwracał się też Jurek Owsiak. Co roku apelował, aby doceniać wolność, za którą walczyły pokolenia młodych Polaków.

W 2020 r. z powodu epidemii koronawirusa Pol'and'Rock Festiwal odbędzie się w internecie. Można mieć jednak pewność, że również podczas Najpiękniejszej Domówki świata Jurek Owsiak zadba o to, aby oddać hołd uczestnikom i ofiarom Powstania Warszawskiego.

Polecamy wideo: Godzina W na Przystanku Woodstock 2017

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy